Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta deju sacensības „Valmieras zelta rudens 2012”

Sestdien, 20. oktobrī, plkst. 10:30 Valmieras sākumskolas sporta zālē, Leona Paegles ielā 40A, tiks atklātas starptautiskas sporta deju sacensības „Valmieras zelta rudens 2012".

Par kausiem, medaļām un balvām Standarta un Latīņamerikas deju sacensībās cīnīsies bērnu, junioru, jauniešu un pieaugušo deju pāri. Sacensībām „Valmieras zelta rudens 2012" Latvijas Sporta deju federācija piešķīrusi Latvijas Kausa izcīņas posma statusu. Sacensības vērtēs starptautiska līmeņa tiesneši no Itālijas, Norvēģijas, Igaunijas un Latvijas.

Pasākuma atklāšana notiks plkst. 10:30, kad norisināsies deju skate bērniem un junioriem, savukārt plkst. 13:00 notiks Latvijas kausa izcīņas posma sacensības visām vecuma grupām gan Standartdejās, gan Latīņamerikas dejās. Pēc plkst. 18:30 turpināsies Latvijas kausa izcīņas sacensības, kā arī uzstāsies 2011. un 2012. gada čempioni Latīņamerikas dejās pieaugušo vecuma grupā - Vjačeslavs Višņakovs un Terēza Kižlo.

Sacensību organizatore Jolanta Šekstello stāsta, ka pasākuma pirmssākumi meklējami jau 70. gados. „Tajā laikā Valmieras 4. vidusskolas skolotāja Ruta Ziemele kopā ar Rīgas skolotāju Igoru Biļanski sāka organizēt sacensības „Valmieras rudens", kas ātri pārauga skolas robežas, kļūstot par Latvijas notikumu. Krīzes periodā pasākums vairākus gadus nenotika, bet mēs nolēmām to atjaunot, jo Valmiera un tās apkārtne ir pelnījusi šāda līmeņa pasākumu," informē Jolanta Šekstello.

Sporta deju sacensības „Valmieras zelta rudens 2012" organizē Valmieras Valsts ģimnāzija sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju. Ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt pasākumu, baudīt deju priekšnesumus un just līdzi sacensību dalībniekiem.

Pasākumu atbalsta: Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmieras Valsts ģimnāzija, Valmieras sākumskola, Latvijas Sporta deju federācija, ziedu salons „Vētras" un viesnīca „Wolmar" un citi.

Valmiera