Sporta deju studija „Saltāre” aicina uz informācijas dienu

6.maijā no plkst. 10.00 Valmieras Valsts ģimnāzijas sporta deju studija „Saltāre" aicina ikvienu interesentu uz informācijas dienu. Tās ietvaros varēs uzzināt ko vairāk par sporta studijas piedāvātajām iespējām un jaunumiem, kas būs pieejami no 2011.gada septembra.

Kā pastāstīja sporta deju studijas pedagogs Rihards Bergs, no jaunā mācību gada sporta deju studija darbosies trīs virzienos - kā profesionāls pulciņš mazāko klašu skolēniem, kā studija vidusskolas klašu skolēniem, kā arī notiks pieaugušo apmācības. Plānots, ka nodarbības notiks Valmieras pamatskolas un Valmieras Valsts ģimnāzijas zālēs, un tās vadīs deju studijas vadītāja Jolanta Šekstello un pedagogs Rihards Bergs, kurš pats ir studijas bijušais audzēknis.

Sporta deju studija „Saltāre" Valmieras Valsts ģimnāzijā darbojas jau vairāk nekā 15 gadus. Dalībniekiem dažādās vecuma grupās studijā ir iespēja apgūt gan sporta dejas, gan balles dejas, kas noder dažādos sarīkojumos un izklaides pasākumos. Labākajiem audzēkņiem ir iespēja piedalīties arī sporta deju sacensībās.

Jāpiebilst, ka jau jūlija mēnesī Valmierā notiks vasaras nometne, kurā piedalīsies Vidzemes reģiona jaunie dejotāji, savukārt 2011.gada 30.oktobrī Valmierā norisināsies sporta deju sacensības „Valmieras zelta rudens", kas iekļautas arī Latvijas sporta deju federācijas kausa posmā.

Saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem varēs 6.maijā. No plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00 informācijas dienu aicināti apmeklēt skolēni, savukārt no plkst. 16.00 līdz 18.00 - pieaugušie.

Valmiera