Sveic Valmieras „Gada sporta skolotāju 2009” Maiju Priedīti

12.janvārī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis tikās ar Valmieras Valsts ģimnāzijas skolotāju Maiju Priedīti, lai pateiktos par ieguldīto darbu sporta jomā un sveiktu ar titula „Gada sporta skolotājs 2009" iegūšanu.

"Sveikšanā piedalījās arī Valmieras Valsts ģimnāzijas direktors Jānis Zemļickis, Valmieras Izglītības pārvaldes vadītāja v.i. Inga Zariņa-Bojāre un Valmieras Valsts ģimnāzijas sporta skolotājs Māris Priedītis," portālu ziemellatvija.lv informē Valmieras pilsētas pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna.

 

„Saņemt šādu balvu, iespējams, ir pat labāk nekā iegūt Triju Zvaigžņu ordeni, jo par to, ka tieši Valmierā ir labākā sporta skolotāja, ar televīzijas starpniecību vienlaikus uzzināja cilvēki visā Latvijā," sveicot Maiju Priedīti paudis Inesis Boķis.

 

Tikšanās laikā Maija Priedīte dalījusies savās sajūtās par apbalvošanu, kas norisinājās 23.decembrī, „Latvijas Gada balvas sportā 2009" svinīgajā ceremonijā „Sapņu fabrikā". „Kad nosauca manu vārdu, mani pārņēma spēcīgas emocijas - gan uztraukums, gan saviļņojums vienlaikus. Īpaši emocionāls bija brīdis, kad uz skatuves ieraudzīju savus skolēnus," stāstījusi titula „Gada sporta skolotājs 2009" ieguvēja.

 

Skolotāja atzinusi, ka viņai patīk savs darbs. „Valmieras Valsts ģimnāzijā sporta stundās skolēni nodarbojas arī ar vairākiem nestandarta sporta veidiem - piedāvājam nūjošanu, frīzbiju, orientēšanos, ir iespējams izmantot boksa maisu. Sportā daudz ir atkarīgs no skolotāja: var likt pildīt noteiktās normas, taču uzskatu, ka svarīgāka ir skolēna pašsajūta. Ideāla sporta stunda ir dinamiska - tāda, kurā visi ir kustībā," uzsvērusi skolotāja.

 

Maija Priedīte 23 gadus ir Valmieras Valsts ģimnāzijas sporta skolotāja, viņa ir arī Valmieras sporta metodiskās apvienības vadītāja un aktīvi iesaistās skolas sporta pasākumu organizēšanā.

Valmiera