TC „Valleta” notiks Ziemassvētku labdarības tirdziņš

Svētdien, 19.decembrī, TC „Valleta" sadarbībā ar labdarības programmu „Siltā sirds" organizē Ziemassvētku labdarības tirdziņu. Ikviens vidzemnieks pret ziedojumiem varēs iegādāties bērnu veidotus suvenīrus un apsveikuma kartiņas, kā arī TC „Valleta" apmeklētājiem būs iespēja pašiem uzzīmēt Ziemassvētku apsveikuma kartiņas.

TC „Valleta" mārketinga un Sabiedrisko attiecību vadītāja Krista Tuča informē, ka labdarības tirdziņā pieejamās Ziemassvētku kartiņas un suvenīrus ir veidojuši Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas - attīstības centra audzēkņi. Labdarības tirdziņš sāksies svētdien pulksten 11.00 TC „Valleta" 2.stāvā.

K. Tuča norāda, ka 2011.gada janvārī Valmierā, Purva ielā 13, pastāvīgās telpās savu darbu uzsāks spēļu istaba - palīdzības centrs sociālās mājas daudzbērnu, trūcīgo un nelabvēlīgo ģimeņu bērniem. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti šo sociālā riska bērnu bezmaksas radošajām darbnīcām un ēdināšanai, kā arī vasaras nometņu organizēšanai.

TC „Valleta" Informācijas centrā arī pēc labdarības tirdziņa būs novietota ziedojumu kaste, kurā ikviens varēs ziedot palīdzībai sociālā riska bērniem.

Labdarības tirdziņu organizē nodibinājums „Bērnu brīvā laika centrs „Ligzdiņa"" sadarbībā ar TC „Valleta".

Valmiera