TC „Valleta” stāstu konkursa uzvarētāja ceļojumu novēl saviem vecākiem

TC „Valleta" noslēdzies stāstu konkurss „Mans sapņu ceļojums", - konkursa vērtēšanas komisija par uzvarētāju atzina 13 gadus jauno valmierieti Evelīnu Silanžu. Viņa par uzrakstīto sapņu ceļojumu saņēma dāvanu karti no Novatours 500 latu vērtībā, un Evelīna savā stāstā rakstīja, ka šo sapņu ceļojumu vēlas dāvāt saviem vecākiem.

„Evelīna Silanža sapņu ceļojuma stāstā atklāj, ka tieši vecākiem vēlas uzdāvināt šo dāvanu - ceļojumu no Novatours, jo viņi nemitīgi rūpējas par ģimeni un dažkārt aizmirst palutināt paši sevi. Evelīnas sapņu ceļojums būšot vēl priekšā. Uzzinājusi, ka tieši viņa ir TC „Valleta" stāstu konkursa galvenā uzvarētāja, valmieriete steigusies labo vēsti paziņot saviem vecākiem un nav varējusi slēpt milzīgo sajūsmu par šo pārsteigumu," norāda TC „Valleta" mārketinga un Sabiedrisko attiecību vadītāja Krista Tuča.

Evelīnas mamma stāsta, ka ceļojumā kopā ar vīru dosies uz siltajām zemēm, kur var palutināt sevi un atpūsties no ikdienas steigas. TC „Valleta" Silanžu ģimenei ir iecienīta iepirkšanās vieta, kur var atrast nepieciešamo gan ikdienai, gan svētkiem.

K. Tuča informē, ka dāvanu kartes 100 latu vērtībā no Vecgulbenes muižas saņēma Jānis Bērtulis, Aija Balode un Dagnija Feldhūne, savukārt TC „Valleta" dāvanu kartes 30 latu vērtībā - Miķelis Jānis Benužs, Liene Kāposta un Eva Pūcīte.

Visus stāstu konkursā „Mans sapņu ceļojums" iesniegtos darbus vērtēja Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte, Novatours pārdošanas direktors Enriko Ružickis un TC „Valleta" direktore Sigita Švarca.

„Lasot konkursa darbus, Novatours komandai bija prieks konstatēt, ka vidzemnieki ir tik sapņot un ceļot mīloši. Izskatot visus darbus, bija grūti izvēlēties labāko, jo visi tie bija interesanti, jauki un skaistu sapņu piepildīti. Izvērtējot stāstus, mums visvairāk iepatikās Evelīnas Silanžas stāsts, kas aizkustināja ar tik nesavtīgo sapni - iepriecināt ar ceļojumu savus vecākus. Šo konkursa stāstu mēs nolēmām izvirzīt galvenajai balvai. Pateicamies visiem aktīvajiem vidzemniekiem, kas piedalījās konkursā „Mans sapņu ceļojums" un novēlam daudz fantastisku, saulainu ceļojumu kopā ar Novatours," norādījis Tūroperatora Novatours pārdošanas direktors Enriko Ružickis.

TC „Valleta" direktore Sigita Švarca atklāj, ka iesniegtie stāsti bijuši ļoti dažādi un katrs ar savu īpašo noskaņu, tāpēc vērtēšana bija grūts process, lai izraudzītos labākos stāstus.

Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte stāsta, ka bijis liels gandarījums lasīt iesūtītos stāstus, jo cilvēki vēl tic brīnumiem un sapņo, turklāt savus sapņus ietērpj skaistos vārdos un izteicienos. Regīna Devīte novēl TC „Valleta" stāstu konkursa dalībniekiem priecāties līdzi ar uzvarētāju, jo tā ir lielākā cilvēka māksla - izjust prieku par citu veiksmi un dāvāt pārsteigumus saviem līdzcilvēkiem.

Valmiera