Tirdzniecības centrā „Valleta” atklāts pašdarinātu rotu un dāvanu veikals

Tirdzniecības centrā (TC) „Valleta" savu pirmo veikalu iekārtojis pašdarinātu rokdarbu veikals „Rotu un dāvanu namiņš". Šis ir arī pirmais veikals TC "Valleta", kur pircēji varēs iegādāties vietējo tirgotāju pašdarinātas preces. Veikals izveidots arvien pieaugošā pircēju pieprasījuma dēļ pēc šo tirgotāju izgatavotajām rotām un dāvaniņām.

„Līdz šim TC „Valleta" šāda koncepta veikali nav bijuši. Ņemot vērā pircēju ieteikumus, pēdējā gada laikā esam atklājuši vairākus starptautiski atpazīstamu zīmolu veikalus. Taču arī īpašas, pašdarinātas preces, dažkārt tikai vienā eksemplārā, arvien vairāk iekaro pircēju simpātijas," komentē TC „Valleta" direktore Dace Sideļska.

„Rotu un dāvanu namiņš" īpašniece Agija Jodzeviča stāsta, ka visas preces ir roku darbs: „Paši darinām rotas, somas un virtuves komplektus, arī adījumus u.c. noderīgas lietiņas, kuras bieži mūsu klienti izvēlas kā mīļas dāvaniņas, kuras arī skaisti un oriģināli iesaiņojam. Savu klientu loku ieguvām, ilgstoši darbojoties TC „Valleta" tikai nedēļas nogalēs, bet mūsu klienti motivēja izveidot pašiem savu veikaliņu."

Līdz ar veikala atklāšanu, pašdarinātās rotas un dāvaniņas nu būs pieejamas pircējiem katru dienu TC „Valleta" darba laikos.

Valmiera