Tirdzniecības centrā „Valleta” darbību uzsāks vairākas veikalu ķēdes 4

Jau pirmdien, 19. aprīlī Tirdzniecības centrā (TC) „Valleta" tiks atklāts atvērtā tipa veikals „Aromātu pasaule", kas būs pirmā šī uzņēmuma tirdzniecības vieta Vidzemē.

Aprīļa beigās ar jaunu tirdzniecības vietu TC „Valleta" savu esošo veikalu tīklu paplašinās arī makšķernieku un mednieku veikals „Hobijs". Savukārt maijā savas tirdzniecības vietas atvērs apavu veikals „Kvoll collection" un „Praktiskas idejas".

Šobrīd notiek aktīva visu minēto veikalu tirdzniecības vietu iekārtošana. Aprīlī un maijā TC „Valleta" kopā tiks atvērti 4 jauni veikali un divi no tiem - vietējo Valmieras uzņēmēju.

19. aprīlī atklāšanas svētkus svinēs „Aromātu pasaule", kas būs astoņpadsmitā šī uzņēmuma tirdzniecības vieta Latvijā, bet pirmā Vidzemē. Veikals atradīsies tirdzniecības centra 1. stāvā. Uzņēmuma direktors Edgars Karpinskis stāsta, ka līdz ar šī veikala atklāšanu uzņēmums būs nosedzis visus Latvijas reģionus, TC „Valleta" izvēloties kā lielāko un apmeklētāko tirdzniecības centru Vidzemē.

Mazumtirdzniecības tīkls "Aromātu pasaule" piedāvā ekskluzīvas tējas un kafijas, kā arī ekskluzīvus izstrādājumus tējas un kafijas lietošanai un pagatavošanai. Vairums piederumu ir roku darbs.

Savukārt 28. aprīlī tiks atklāta Valmieras uzņēmēju veikalu tīkla „Hobijs" jaunā tirdzniecības vieta 1. stāvā. „Hobijs" ir specializēto preču veikals medniekiem un makšķerniekiem, bet papildus plānots piedāvāt arī pirotehnikas izstrādājumus. Šis būs jau septītais vietējo uzņēmēju veikals.

1. maijā ar jaunu preču segmentu Vidzemē ienāks veikals „Praktiskas idejas", kas tirgo vācu zīmola „Tchibo" preces. Šajā veikalā, TC „Valleta" 4. stāvā, pircēji varēs atrast inovatīvas, oriģinālas, praktiskas lietas un piederumus mājsaimniecībai un dārzam, kā arī bērnu un sieviešu apģērbus atbilstoši vācu kvalitātei.

Veiksmīgu darbību šis veikals ir attīstījis Liepājā un nu būs pieejams arī vidzemniekiem.

Bet līdz 20. maijam tiks atvērts arī jauns apavu veikals „Kvoll collection". Ar savu pirmo veikalu vietējā Valmieras uzņēmēja uzsāks biznesa attīstīšanu.

Apavu veikals „Kvoll collection" papildinās tirdzniecības centra sortimentu ar amerikāņu dizaineru sieviešu un vīriešu apaviem par pieejamām cenām, un tas atradīsies TC „Valleta" 3. stāvā.

Komentāri 4

:((

Tieši tā! Tāds uzcenojums ir veikaliem. Mētelītis, kas karājā par 250 ls, man tika par 30 ls, jo par tādu cenu varēja nopirkt veikala darbinieks.

pirms 10 gadiem, 2010.04.16 14:16

austere

Tāpēc jau sen iepērkos Vācijā, Polijā.

pirms 10 gadiem, 2010.04.16 22:41

???

Vai Smiltenes TOPā kādreiz nebija "Aromātu pasaule"?

pirms 10 gadiem, 2010.04.19 14:03

Valmiera