Tirdzniecības centrā „Valleta” varēs spēlēt golfu

Svētdien, 13. jūnijā Tirdzniecības centrs (TC) „Valleta" ikvienam apmeklētājam piedāvās iesaistīties sportiskās aktivitātēs. Tirdzniecības centra telpās tiks izveidots minigolfa laukums, savukārt ārā - pie galvenās ieejas, paraugdemonstrējumus rādīs Valmieras BMX braucēji.

Šo vasaru TC „Valleta" iesācis sportiskā noskaņā. Atbalstot vairākus sporta pasākumus Vidzemē, attīstījās doma sniegt aktīvās atpūtas iespējas arī ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam. 13. jūnijā bez maksas būs iespēja apgūt prasmes minigolfa spēlē.

Tirdzniecības centra 3. stāvā būs izvietotas minigolfa figūras un trenera pavadībā spēlēt varēs gan iesācēji, gan azartiski šī sporta veida cienītāji. Turklāt TC „Valleta" un sporta un atpūtas komplekss „Avoti" būs sarūpējuši arī pārsteiguma balviņas veiksmīgākajiem spēlētājiem.

Paralēli, pie TC „Valleta" aktīvo sporta veidu cienītāji varēs tikties ar Valmieras BMX braucējiem, vērot paraugdemonstrējumus, kā arī gūt padomus un jaunas zināšanas šajā sporta veidā. Ar interesentiem tiksies Artūrs Matisons, Toms Skujiņš un Dāgs Rozenbahs.

Pasākumi norisināsies no plkst. 12.00-16.00. Par enerģisku atmosfēru rūpēsies ne tikai paši sportisti un apmeklētāji, bet arī dīdžejs, tāpēc šī svētdiena solās būs aktīva, azartiska un notikumiem bagāta.

Valmiera