Tirdzniecības centrs „Valleta” atzīmēs 2 gadu jubileju

Vidzemē lielākais Tirdzniecības centrs (TC) „Valleta" sestdien, 21. novembrī atzīmēs 2 gadu dzimšanas dienu. Šobrīd notiek aktīvs gatavošanās periods, lai jubilejas dienā sagādātu vidzemniekiem divreiz vairāk prieka, pozitīvu emociju, radošu un interesantu aktivitāšu. Svinības norisināsies visas dienas garumā, no plkst. 10.00 - 21.00.

 

Vērienīgs notikums dzimšanas dienas ietvaros būs Latvijas rekorda uzstādīšana: Lielākais dejotāju skaits tirdzniecības centrā! 21. novembrī plkst. 15.00 aicināti visi vidzemnieki - deju kolektīvi, ģimenes un ikviens, kas vēlas kļūt par Latvijas rekorda dalībnieku, pulcēties tirdzniecības centrā, lai kopīgi izdejotu dzimšanas dienas deju un kļūtu par pirmajiem šāda rekorda īstenotājiem. Par mērķa realizēšanu rūpēsies Māris Grigalis un iemūžinās LNT raidījums Tautas Balss.

 

„Šajā dzimšanas dienā uzvaru liksim arī uz plašu izklaides un atpūtas programmu. Uzskatu, ka reģionālā tirdzniecības centra lomai ir jābūt orientētai ne tikai uz tirdzniecību. Tas nodrošina arī kvalitatīvas laika pavadīšanas iespējas un atpūtu reģiona iedzīvotājiem. Tāpēc Valleta 2 gadu laikā ir kļuvusi par stabilu Vidzemes kultūras dzīves sastāvdaļu," stāsta TC „Valleta" direktore Dace Sideļska.

 

Balstoties uz šim principiem, TC „Valleta" jubilejas svinībās piedalīsies un uzstāsies dažādas radošas personības, kas guvušas lielu atbalstītāju pulku reģiona un valsts līmenī. Jubilejas viesi varēs dziedāt līdzi dziedošajai Krastiņu ģimenei, savukārt Dāmu duets no Gulbenes rūpēsies par atraktīvu un pozitīvu noskaņu svinīgākajos dzimšanas dienas brīžos. Deju studija Explosion ļaus izkustēties un apgūt jaunus deju soļus.

 

Protams, arī svētku torte ir neatņemama jubilejas sastāvdaļa un to pēc zīmējumu konkursa uzvarētāja idejas realizēs un Valletai jubilejā dāvinās lielveikals IKI.

 

Visas dienas garumā tirdzniecības centra apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās spēlēs un izmēģināt spēkus sacensībās. Mazākajiem apmeklētājiem tiks nodrošinātas piepūšamās atrakcijas un radošās darbnīcas, savukārt skaistuma studija parūpēsies par burvīgu izskatu svētkos un foto stūrītī jubilejas viesi to varēs arī iemūžināt.

 

TC „Valleta" būs sarūpējusi dažādas balvas un dāvanas, lai padarītu dzimšanas dienu par svētkiem ikvienam viesim. Bet pēc „Ceļojuma programmas ģimenei 5x5"publiskās izlozes, 2 ģimenes varēs doties Tallink kruīzā uz Stokholmu.

Valmiera