Tirdzniecības centrs „Valleta” gatavojas Vidzemes uzņēmēju naktij

14. maijā Tirdzniecības centrs „Valleta" pirmo reizi iesaistīsies Vidzemes uzņēmēju nakts pasākumos. Tās ietvaros visi TC „Valleta" veikali strādās līdz plkst. 1.00 naktī un nodrošinās saviem klientiem vēl nebijušus Nakts iepirkšanās svētkus.

Jau šobrīd, apkopojot iesniegtos datus no veikaliem, varam teikt, ka tik apjomīgas atlaides un īpašie piedāvājumi TC „Valleta" nav bijuši nevienā akcijā. Liela daļa tirgotāju tikai Nakts iepirkšanās stundās, no plkst. 20:00-1:00, pazeminās cenas pilnīgi visām precēm. Tāpat, daudz preču kategorijas tiks iztirgotas cenās pat zem 1 Ls. Pārsteidzošas būs arī Jauno kolekciju cenas, kurām veikalnieki piemēros līdz pat 30% atlaides - šāda taktika sezonas sākumā ir liels retums.

TC „Valleta" direktore Dace Sideļska: „Būtiskākais mums šobrīd ir nodrošināt visus apstākļus, lai 14. maijs mūsu klientiem izvērstos par īstiem Nakts iepirkšanās svētkiem, jo apzināmies, ka vidzemnieki gatavojas patiesi izdevīgiem pirkumiem. Tāpēc veicam pārrunas ar TC „Valleta" veikaliem, lai sagādātu ne tikai zemas cenas, bet arī papildus bonusus un dažādus ļoti patīkamus pārsteigumus."

Paralēli izdevīgiem cenu piedāvājumiem, TC „Valleta" apmeklētājus iepriecinās pozitīva un enerģiska gaisotne muzikālā pavadījumā. Norisināsies arī nakts loterijas, kurās pircēji varēs laimēt iztērēto naudu atpakaļ!

Valmiera