Transporta kustībai 24. un 25. septembrī tiks slēgts tilts pār Gauju Valmieras centrā

Valmierā turpinās Stacijas ielas, Cēsu ielas posmā no Gaujas tilta līdz Stacijas ielai un Mazās Stacijas ielas rekonstrukcijas darbi.

Lai uzklātu asfalta seguma virskārtu Cēsu ielas apļveida krustojumā, transporta kustībai 24. un 25. septembrī tiks slēgts tilts pār Gauju Valmieras centrā. Tiltu 24. un 25. septembrī varēs šķērsot tikai „VTU Valmiera" sabiedriskais transports un operatīvais transports, pārējie transportlīdzekļi varēs pārvietoties pa Valmieras apvedceļu. Ar satiksmes organizēšanas shēmu elektroniski var iepazīties www.valmiera.lv sadaļā „Pašvaldība"- „Satiksmes ierobežojumi".

24. un 25. septembrī tiks mainīta Valmieras autoostas atrašanās vieta no Stacijas ielas 1 uz pilsētas centra stāvlaukumu K.Baumaņa ielā 6A. Klientiem šajā laikā būs pieejami visi autoostas pakalpojumi, tai skaitā arī biļešu tirdzniecība u.tml.

Jau ziņots, ka projekts „Stacijas ielas, Cēsu ielas (posmā no Gaujas tilta līdz Stacijas ielai) un Mazās Stacijas ielas rekonstrukcija" tiks īstenots līdz 2011.gada beigām. Visā rekonstrukcijas darbu zonā tiks mainīts brauktuves segums, pārbūvētas apakšzemes komunikācijas, izbūvēti gājēju un velosipēdistu celiņi, kā arī pārbūvēts ielu apgaismojums.

Eksperimentālā kārtā šajā ielas posmā tiks ierīkots LED apgaismojums, kas ļaus ietaupīt finanšu līdzekļus, to ekspluatējot. Būtiskākās izmaiņas skars autoostas daļu, jo tiks mainīts līdzšinējais satiksmes kustības profils. Mainīsies visu krustojumu rādiusi, kā arī tiks paplašināts stāvlaukums pie Vidzemes Augstskolas. Rekonstrukcijas tehnisko projektu izstrādājusi SIA "Projekts 3", savukārt projektu īsteno ceļu būves firma SIA „Binders".

Valmiera