Turpina „augt” Valmieras Biznesa un inovāciju inkubators

Neņemot vērā laika apstākļus, Valmierā aktīvi turpinās Biznesa un inovāciju inkubatora ražošanas un biroja ēkas būvniecība.

Pabeigta pamatu izbūve un nesošo metāla konstrukciju izbūve, sākusies pārseguma paneļu uzstādīšana, ko plānots pabeigt februāra otrajā pusē. Tāpat turpinās ēkai nepieciešamo komunikāciju izbūve.

Lai gan šī ziema un zemā gaisa temperatūra celtniecības darbus nedaudz kavējusi, objektā nodarbinātie strādā nepārtraukti. Lai nodrošinātu atbilstošu tehnoloģisko procesu, objektā tiek izmantotas sildīšanas ierīces.

Jau ziņots, ka Biznesa un inovāciju inkubatora ražošanas un biroja ēkas celtniecība ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu sākās šā gada septembrī. 20.oktobrī ēkas pamatos tika guldīta kapsula.

Topošā ēka atrodas Purva iela 12, un 2950 m2 platībā tā būs piemērota ražošanas uzņēmumiem, kas līdz šim inkubatora uzņēmumiem nebija. Tāpat nama platība ļaus apmierināt Valmieras un visa Vidzemes reģiona jauno uzņēmēju pieprasījumu pēc biznesa inkubatora pakalpojumiem.

Ražošanas un biroja telpu būvniecību iepirkuma procedūras rezultātā veic SIA „Latvijas Energoceltnieks". Būvuzraudzību - SIA „P.M.G." Projektu izstrādājusi SIA „SCO Centrs". Objekta būvniecību plānots pabeigt 2010.gadā.

Ražošanas un biroja telpu būvniecība Valmieras Biznesa un Inovāciju inkubatora vajadzībām tiek finansēta, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finanšu līdzekļus darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.6.prioritātes „Policentriska attīstība" 3.6.1.pasākuma „Atbalsts ilgtspējīgai pilsētvides un pilsētreģionu attīstībai" 3.6.1.1.aktivitātē „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes Jūsu pārlūkprogrammā šis attēls varētu nebūt redzams. veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai".

Valmiera