Tuvojas Valmieras Sporta balle

Vēl tikai nedaudz vairāk par nedēļu un 11.decembrī Valmierā norisināsies ikgadējā Sporta balle. Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Kazuša norāda, ka neskatotie uz ierobežotiem finanšu resursiem, organizatori sola saistošu un interesantu pasākuma programmu.

„Veikti visi priekšdarbi, lai Valmieras Sporta balle arī šogad būtu daudzveidīga un pulcētu valmieriešus, kam nav vienaldzīgas sporta norises pilsētā. Taču gaidīts ir ikviens, kas vēlas patīkami pavadīt laiku, atskatīties uz šo gadu Valmierā," pastāstījis pašvaldības Izglītības pārvaldes speciālists jaunatnes un sporta lietās Toms Upners.

I. Kazuša skaidro, ka pasākums norisināsies divās daļās.

„Pirmajā tiks sveikti labākie sportisti, sporta komandas, kā arī treneri. Lai gan šis bija „pēc Olimpiskais gads", arī šogad mūsu sportisti sekmīgi startējuši un vērā ņemamus rezultātus guvuši gan nacionālās, gan starptautiskās sacensībās. Sveiksim BMX sportistus, vieglatlētus, smagatlētus, florbolistus u.c. sporta veida pārstāvjus. Vairākos sporta veidos valmierieši nemainīgi bijuši Latvijas un olimpisko izlašu sastāvos.

Valmieras pilsētas Sporta attīstības padome izvērtējusi pieteikumus un nolēmusi apbalvojumu „Sportiskie sasniegumi" piešķirt kopumā 82 personām. Sarīkojumā laikā tiks sveikti arī apbalvojumu „Valmieras Gada sportists", „Valmieras Gada sportiste", „Gada sporta treneris" ieguvēji. Laureāti saņems īpaši viņiem darinātas simboliskas balvas. Sarīkojumā nosauks gada sporta pasākumu un sporta veidu, kas noskaidrots iedzīvotāju aptaujas rezultātā.

Laureātu sveikšana mīsies ar saistošiem priekšnesumiem. Sarīkojuma otrajā daļā valmierieši varēs turpināt baudīt vakaru pie galdiņiem ar cienastu muzikālā gaisotnē, ko nodrošinās grupa „Dzelzs vilks," atklājis Toms Upners.

Valmieras Sporta balle norisināsies jau trešo gadu, un šoreiz par tās norises vietu izvēlēts Valmieras Kultūras centrs.

Ieejas biļetes jau nopērkamas Valmieras Kultūras centra kasē.

Valmiera