Valmierā: 5.jūlijā tiks slēgts Vaidavas un Slokas ielas rotācijas aplis

Lai turpinātu Rīgas ielas brauktuves asfaltēšanas darbus, pirmdien, 5.jūlijā transporta kustībai pilnībā tiks slēgts Vaidavas ielas un Slokas ielas rotācijas aplis. Ja laikapstākļi būs labvēlīgi, satiksmes ierobežojumi būs tikai vienu dienu.

Slēgtā posma apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Valmieras apvedceļu (A3) līdz Matīšu šosejai, tālāk pa Patversmes ielu, Beātes ielu un Limbažu ielu.

Sabiedriskais transports kursēs pa Rīgas ielu, Brēžas ielu, Voldemāra Baloža ielu, Jumaras ielu un apvedceļu (A3). Pagaidu pieturas tiks izvietotas Jumaras ielā pie slimnīcas un AS „Valmieras piens". Vienlaikus tiks slēgtas sabiedriskā transporta ieturas Vaidavas ielā pie Ausekļa ielas un AS „Valmieras piens", kā arī Rīgas ielā pie Kocēnu kapiem un Alvila Freimaņa ielā pie slimnīcas. Starppilsētu un vietējās nozīmes maršruti virzienā no un uz Rīgu kursēs pa apvedceļu un Cēsu ielu.

Lai nokļūtu objektos, kas atrodas Rīgas ielas slēgtā posma zonā, lūgums izmantot šādus ceļus:

* uz Kocēnu kapiem, autoservisiem „BIRUMS" un „TEHAUTO", CSDD un veikalu „STOKKER" varēs nokļūt no apvedceļa puses pa Rīgas ielu vai Somu, Alvila Freimaņa vai Eduarda Lācera ielām;

* uz Vidzemes slimnīcu - gan no apvedceļa pa Somu un Alvila Freimaņa ielu, gan no Jumaras ielas;

* uz AS „Valmieras piens" - pa Ausekļa ielu un Vaidavas ielu. Piegādes transports apgriešanās manevram varēs izmantot Vidzemes olimpiskā centra stāvvietas daļu Vaidavas ielas pusē, kur apstāšanās būs aizliegta;

* uz tirdzniecības centru „KURŠI" - pa Kazarmju ielu, Sporta ielu, Straupes un Slokas ielām,

* uz veikalu „OPTIMUS mēbeles" un „Ripo autocentrs" - pa Kazarmju ielu, Sporta ielu, Straupes ielu un Imantas ielu.

Atgādinām, ka rekonstrukcijas dēļ transporta kustībai slēgts arī Rīgas ielas posms no Imantas ielas līdz Brēžas ielai, kā arī Matīšu šosejas posms no Patversmes ielas līdz Upes ielai.

Valmiera