Valmierā: Aicina uz apmācībām „Bērnu rehabilitācija”

Šā gada 1. aprīlī Vidzemes slimnīcas Konferenču zālē, Valmierā, Jumaras ielā 195 notiks nākamās speciālistu apmācības darbam ar bērniem ar īpašām vajadzībām, ko Valsts SIA „Nacionālais rehabilitācijas centrs „Vaivari"" (NRC „Vaivari") sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti īsteno projekta „Nacionālais daudzfunkcionālais atbalsta centrs Vaivaros bērniem ar īpašām vajadzībām" ietvaros.

Projekta sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Krīvena informē, ka apmācībās aicināti piedalīties Latvijas ģimenes ārsti, ārsti - rehabilitologi, terapeiti, sociālie darbinieki, pedagogi, vecāki, organizāciju pārstāvji, studenti un citi interesenti. Dalība ir bezmaksas. Pēc lekciju noklausīšanās tiks izsniegts sertifikāts.

Semināros „Bērnu rehabilitācija" Valmierā no pulksten 9.45 līdz 18.00 notiks lekcijas tematos par psiholoģisko atbalstu bērniem un vecākiem rehabilitācijā, funkcionālajiem aspektiem iekļaujošajā izglītībā, sociāli medicīniskā rehabilitācijas plāna izstrādi, rehabilitācijas tehnoloģijām, spasticitātes mazināšanu un individuālo tehnisko palīglīdzekļu pielāgošanu.

L. Krīvena stāsta, ka lekcijas lasīs tādi RSU un NRC „Vaivari" speciālisti, kā prof. Aivars Vētra, asoc. prof. Anita Vētra, Vaivaru pamatskolas direktore Mag. paed. Inese Kārkliņa un psiholoģe un smilšu spēļu terapeite Inese Ābola.

Apmācības tika uzsāktas ar semināru 11. martā Rēzeknē, notikuši semināri arī Rīgā un Kuldīgā. Kopumā šo apmācību projekta ietvaros darbam bērniem ar īpašām vajadzībām plānots apmācīt vairāk nekā 200 speciālistu visā Latvijā.

Pieteikšanās semināriem un papildinformācija: tālr.: 28339705 vai e-pasts: [email protected]

Valmiera