Valmierā arī šopavasar būs bezmaksas zaru šķeldošana un lielgabarīta atkritumu savākšana

Valmieras pilsētas pašvaldība arī šogad organizēs bezmaksas koku un krūmu zaru šķeldošanas akciju, kā arī sadarbībā ar SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija"(ZAAO) valmieriešiem būs iespēja EKO laukumos bez maksas nodot lielgabarīta atkritumus.

Koku un krūmu smalcināšanu pašvaldība organizēs no pirmdienas, 12.aprīļa līdz 10.maijam. Lai pieteiktu pakalpojumu, valmierieši aicināti zvanīt 6 4207120 vai 6 4207138. Šķeldošanu veiks SIA „Valmieras Komunālā saimniecība".

Savukārt lielgabarīta atkritumu bezmaksas pieņemšana EKO laukumos tiks organizēta no 26.aprīļa līdz 10.maijam. Tāpat kā pagājušā gadā Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējušie iedzīvotāji lielgabarīta atkritumus varēs nogādāt EKO laukumos Beātes ielā 47 un Dzelzceļa ielā 5. Tur tos akcijas laikā pieņems bez maksas, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. EKO laukumi strādās darba dienās no pl.9:00 līdz 20:00, savukārt brīvdienās un svētku dienās no pl. 9:00 līdz 22:00. Citu pašvaldību iedzīvotājiem lielgabarīta atkritumu nodošana būs par maksu.

Jāpiebilst, ka Valmieras pilsētā arī šogad norisināsies Lielā talka, kuras laikā ikviens valmierietis varēs piedalīties pilsētas sakopšanā. Trešā Lielā talka notiks 24.aprīlī no plkst.9:00 līdz plkst.14:00 vienlaicīgi visā Latvijā. Šogad tās īpašais akcents ir talkošanas daudzveidība, jo iedzīvotāji aicināti vākt ne tikai atkritumus, bet arī stādīt kokus, veidot puķu dobes, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot soliņus, žogus un veikt citus labus darbus.

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina valmieriešus, kas nolēmuši Lielajā talkā sakopt Valmieru, to darīt pašvaldības noteiktajās vietās, kas tiks izziņotas, vai arī pieteikt savu talkas vietu. Visiem talkas dalībniekiem tiks nodrošināti maisi, kā arī noteiktās vietās sadarbībā ar SIA ZAAO tiks izvietoti konteineri atkritumu vākšanai.

Valmiera