Valmierā: Dzeramā ūdens uzlabošanai aicina skalot iekšējos tīklus

„Lai vēl vairāk uzlabotu dzeramā ūdens kvalitāti, SIA „Valmieras Ūdens" akcijā no 19.novembra līdz 21.decembrim aicina namu īpašniekus un pārvaldniekus pievērst uzmanību iekšējo tīklu un kvalitātei, tehniskajam stāvoklim un nepieciešamības gadījumā veikt to skalošanu, informē SIA „Valmieras ūdens" sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Kazuša.

 

Viņa norāda, ka tā kā oktobra beigās darbu ir sākušas Valmieras dzeramā ūdens sagatavošanas jeb atdzelžošanas stacijas iekārtas, tad nepieciešama gan maģistrālo, gan lokālo ūdensvadu skalošana, jo dzeramā ūdens kvalitāte ir atkarīga arī no komunikāciju stāvokļa.

 

SIA „Valmieras Ūdens" valdes priekšsēdētājs Ivars Ķiksis pastāstījis, ka iepriekšējās divās nedēļās uzņēmuma speciālisti jau veikuši maģistrālo ūdensvadu skalošanu, attīrot tīklus no nogulsnēm un duļķēm, tāpēc iedzīvotājiem tika sagādātas neērtības, jo spiediens brīžiem bija samazināts, kā arī no krāna tecēja duļķains ūdens. Šajā nedēļā vēl turpinās atsevišķu atzaru skalošana, kas būtiski neietekmē ūdens kvalitāti.

 

„Taču, lai vēl vairāk uzlabotu saņemtā dzeramā ūdens kvalitāti, SIA „Valmieras Ūdens" no ceturtdienas, 19.novembra uzsāk namu iekšējo tīklu skalošanas akciju. Lai veiktu iekšējo tīklu skalošanu, jāinformē SIA „Valmieras Ūdens" Klientu apkalpošanas daļa.

 

 Ja nama īpašnieks vai apsaimniekotājs ir zinošs un tehniski pats spēj veikt skalošanas procesu, uzņēmuma speciālisti objektā noņems plombas, uzņems skaitītāja rādījumu un īpašnieks bez papildus samaksas varēs veikt tīklu skalošanu. Pēc darbu pabeigšanas SIA „Valmieras Ūdens" speciālisti fiksēs skaitītāja rādījumu un atjaunos plombu," skaidro I. Kazuša.

 

Viņa piebilst, ka ja nav iespējams pašu spēkiem veikt iekštīklu skalošanu, to izdarīs „Valmieras Ūdens" speciālisti. Maksa par pakalpojumu būs tikai LVL 10,- (bez PVN).

 

Akcijas laikā par ūdeni, kas tiks patērēts, veicot skalošanu, nebūs jāmaksā.

I. Kazuša informē, ka uzņēmums jau vienojies ar SIA „Valmieras Namsaimnieks" par daudzdzīvokļu māju iekšējo tīklu apsekošanu un skalošanu. Līdz 30.novembrim izvērtēt dzeramā ūdens kvalitāti un nepieciešamību veikt iekštīklu skalošanu aicināti arī citi namu apsaimniekotāji, savukārt no 1. līdz 21.decembrim akcijā var pieteikties arī individuālo māju īpašnieki.

 

Pēc 21.decembra par iekštīklu skalošanu būs jāmaksā pilna pakalpojuma maksa.

Pieteikt iekštīklu skalošanu var uzņēmuma „Valmieras Ūdens" Klientu apkalpošanas daļā Rūpniecības ielā 50 vai zvanot 6 4226001.

Valmiera