Valmierā - fotogrāfiju izstāde „Miljonā daļa no bezgalības”

Martā Valmieras Valsts ģimnāzijā apskatāma 10.klases audzēknes Anetes Eklones fotogrāfiju izstāde „Miljonā daļa no bezgalības". Izstādē eksponētajās vairāk nekā 20 fotogrāfijās redzami dabasskati, portreti un abstrakcijas.

Anete Eklone pastāstīja, ka ar fotografēšanu nodarbojas ceturto gadu. Fotografēšanas prasmes pilnveidotas Valmieras Valsts ģimnāzijas fotopulciņā: sākumā Tamāras Visockas, vēlāk - Barbaras Dauvartes un Artūra Rundēļa vadībā.

„Manas intereses ir diezgan vispusīgas. Es pat teiktu, ka tās ir gluži kā krāsas krāsu paletē. Katra krāsa simbolizē kādu daļu no manis - dejas, daiļliteratūru, dzeju, mūziku un foto. Kādos nomāktākos brīžos vai, gluži otrādi, ļoti priecīgos, man patīk uzlikt savas emocijas uz papīra. Patīk uzskicēt kādu domu graudu, kas paliktu tikai man vai tiktu dāvāts kādam īpašam cilvēkam. Ikdienā cenšos būt draugos ar mūziku.

Trombons ir mans otrs darbarīks, otra otiņa, kas palīdz man pilnveidoties muzikālajā ziņā. Aktīvi darbojos pūtēju orķestrī „Signāls" un skolas pūtēju orķestrī „Sib". Mans galvenais vēstījums ir par fotografēšanu. Fotografēju ceturto gadu, bet vēl esmu sava stila meklējumos. Ik mirkli ap mums ir tik daudz lietu, tikai jāmāk tās saskatīt," saka Anete Eklone. „Esmu pateicīga Valmieras Valsts ģimnāzijas kolektīvam par atbalstu manas pirmās personālizstādes iekārtošanā un noformēšanā," piebilst Anete Eklone.

Valmiera