Valmierā iedegs Ziemassvētku egli 3

2.decembrī plkst. 17.00 mazi un lieli valmierieši Valmieras pilsētas centrā aicināti apmeklēt lielās Ziemassvētku egles iedegšanas svētkus. Egles atklāšanā piedalīsies Vāverēns un Lapsēns.

Viņi sacentīsies, kuram no abiem kuplākā aste - uzvarētājs iegūs tiesības iedegt svētku egli. Tāpat Vāverēns un Lapsēns iesaistīs klātesošos dažādās aktivitātēs. Abiem pasākuma vadītājiem piepalīdzēs TDA „Gauja" dejotāji.

Māksliniece Inta Skrastiņa pastāstīja, ka šogad pilsētas galvenā egle noskatīta Raunā. „Egle ir skaista un kupla, aptuveni 20 metrus gara. Egli uz Valmieru plānots nogādāt 28. novembrī, pēc tam notiks egles uzstādīšana un rotāšana," informē Inta Skrastiņa.

Arī šogad valmierieši aicināti atbalstīt labestības akciju „Eņģeļi pār Latviju", savus namus, iestādes, uzņēmumus, organizācijas un skolas Ziemassvētkos rotājot ar eņģeļu tematiku. 6. decembrī plkst.15.00 pie Valmieras Jaunatnes centra „Vinda" tiks veidots īpašs Eņģeļu dārzs, kurā koki tiks izrotāti ar Valmieras pilsētas izglītības iestāžu 1.-6.klašu skolēnu veidotiem labestības eņģeļiem. Eņģeļu dārzā izvietot savu darināto eņģeli aicināts ikviens valmierietis.

Komentāri 3

Grinčs

Elektrības taupības dēļ Smiltenē šogad egles nebūšot, juhū!

pirms 9 gadiem, 2011.11.25 10:00

Uža

Visas labas lietas notiek tikai Valmierā-te Smiltenē nekā,kam kultūra te vajadzīga?

pirms 9 gadiem, 2011.11.25 11:09

Braucējs

Tikko no domes paziņoja, ka izpušķos piebaznīcas sētas sēdētājus.

pirms 9 gadiem, 2011.11.25 15:58

Valmiera