Valmierā: Izsludina pieteikumu iesniegšanu apbalvojumam „Jaunatnes sporta laureāts”

Lai veicinātu veselīga dzīvesveida un jauno sportistu panākumu popularizēšanu, suminātu sportistus un komandas par sasniegumiem, Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras Bērnu sporta skola aicina pieteikt kandidātus apbalvojumam „Jaunatnes sporta laureāts".

 

„Saskaņā ar nolikumu „Par Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumiem" pieteikumu apbalvojuma „Jaunatnes sporta laureāts" saņemšanai var iesniegt sportisti, treneri, sporta klubu vai organizāciju pārstāvji, sporta entuziasti.

 

Pieteikumi kopā ar sacensību protokolu kopijām vai precīzu interneta adresi juridiskas personas mājas lapā, kurā var gūt apstiprinājumu rezultātiem, iesniedzami Valmieras Bērnu sporta skolā Cēsu ielā 19, Valmierā, līdz 2009.gada 5.novembrim," informē Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Kazuša.

 

Viņa norāda, ka apbalvojuma pretendenti ir ikviens jaunietis un juniors vecumā no 12 - 19 gadiem, kurš izpildījis nolikuma „Par Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumiem" prasības, un viņa treneris.

 

Sportistam ir jāpārstāv Valmieras pilsētā reģistrētās sporta organizācijas vai citviet reģistrētās sporta organizācijas, kas dod būtisku ieguldījumu Valmieras pilsētas vārda reklamēšanā.

 

Apbalvojums tiks piešķirts, ņemot vērā sportistu sasniegtos rezultātus no 2008.gada 1.novembra līdz 2009.gada 31.oktobrim.

 

Apbalvojuma „Jaunatnes sporta laureāts" ieguvēji tiks sumināti īpašā pasākumā decembrī.

Valmiera