Valmierā: Izsludina sporta un kultūras projektu līdzfinansēšanas konkursus 1

Lai atbalstītu personu iniciatīvu sabiedriski nozīmīgu sporta projektu izstrādē un īstenošanā, kā arī veicinātu kultūras norišu daudzveidību, Valmieras pilsētas pašvaldība no 2011.gada 28.februāra līdz 25.martam izsludina pieteikumu iesniegšanu sporta un kultūras projektu līdzfinansēšanas konkursos.

Tajos ar projektu pieteikumiem, kuru īstenošana notiek Valmieras pilsētas teritorijā, piedalīties aicinātas nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un biedrības. Projekta pieteicējs var būt viens vai pieteikties kopā ar partneriem.

"Pašvaldības līdzfinansējums tiks piešķirts līdz 50% no iesniegtā projekta atbilstošo izmaksu kopējās budžeta summas jeb no Ls 100 līdz Ls 500. Viens projekta pieteicējs var iesniegt tikai vienu pieteikumu. Šogad Valmieras pilsētas pašvaldība sporta un kultūras projektu līdzfinansēšanas konkursiem paredzējusi kopējo finansējumu Ls 4000 apmērā," informē Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Neimane.

Viņa skaidro, ka lai pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu, jāiesniedz pieteikuma veidlapa un projekta vadītāja autobiogrāfija (CV). Pieteikuma veidlapu un konkursa nolikumu var saņemt Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Lāčplēša ielā 2) vai Valmieras Izglītības pārvaldē (Lāčplēša ielā 2), kā arī elektroniski www.valmiera.lv sadaļā „Projekti". Pieteikuma veidlapu un konkursa nolikumu iespējams saņemt arī sūtot pieprasījumu uz e - pastu [email protected].

Projekta pieteikumu līdz šā gada 25.martam darba laikā jāiesniedz Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2. Pieteikumus vērtēs pašvaldības domes apstiprināta komisija."Sporta un kultūras projektu līdzfinansēšanas konkursus Valmieras pilsētas pašvaldība organizē jau vairākus gadus. Pērn sporta projektu konkursā tika saņemti 25 pieteikumi, no kuriem pašvaldības līdzfinansējumu saņēma 13 projekti. Savukārt konkursam par līdzfinansējuma piešķiršanu kultūras projektiem tika saņemti 17 pieteikumi, no kuriem atbalsts tiks sniegts 12 projektu īstenošanai," norāda E. Neimane.

Komentāri 1

sportists

Kad Valkā kautkas tamlīdzīgs būs??? Redakcija jau gan vienreiz varēja paanalizēt sporta dzīvi Valkā. Uzkalusīt treneru viedokli, sporta organizatoru viedokli, novada vadības viedokli attiecībā uz sporta dzīvi novadā. nemaz tik rožains raksts nesanāks. Domāju kad Valkā daudziem nemaz nav priekštata par to.

pirms 10 gadiem, 2011.03.01 11:47

Valmiera