Valmierā norisināsies dabas zinībām un matemātikai veltītas aktivitātes

No 17. līdz 23. augustam visos Latvijas novados norisināsies dabaszinātņu un matemātikas nedēļa „Domā citādāk! Eksaktāk!", kuras laikā ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar valstī veiktajām izmaiņām dabaszinātņu un matemātikas izglītībā. 23.augustā vairākas aktivitātes norisināsies arī Valmieras Valsts ģimnāzijā un Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā.

Skolēni, viņu vecāki un skolotāji 23.augustā no plkst. 10.00 līdz 14.00 aicināti uz Valmieras Valsts ģimnāziju, kur norisināsies atvērto durvju diena. Tajā ikviens interesents varēs piedalīties interesantās un mūsdienīgās ķīmijas, bioloģijas, fizikas un matemātikas nodarbībās, kas iedalītas četrās radošās grupās - virtuālā sēņošana, saldās dzīves mērīšana, gudro kokā nekāpšana un fiškošana - fizikošana.

Būs arī diskusijas, kuru laikā ikviens varēs izteikt savu viedokli par mūsdienīga mācību procesa norisi. Pieteikties nodarbībām ikviens interesents var līdz 9.augustam, uz e-pastu [email protected] sūtot savu vārdu, uzvārdu, klasi un skolu, kuru pārstāv.

Savukārt Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā no plkst. 10.00 līdz 13.00 norisināsies praktisks seminārs skolotājiem, kura laikā skolotāji tiks iepazīstināti ar projekta „Dabaszinātnes un matemātika" ieguvumiem un praksi, realizējot projektu skolā. Notiks arī praktiskas mācību nodarbības bioloģijā un dabaszinībās, ķīmijā, matemātiskā un fizikā.

Pieteikties semināram var līdz 16.augustam, e-pastā [email protected] norādot skolotāja vārdu, uzvārdu un skolu, kuru pārstāv. Lūgums norādīt arī nodarbības, kuras skolotājs vēlas apmeklēt.

Valmiera