Valmierā norisināsies izglītības darbinieku konference

Rīt, 7. aprīlī Valmierā, Raiņa ielā 14 no plkst. 11:00 notiks Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) Valmieras starpnovadu arodbiedrības organizācijas konference.

„Tā kā 2010.gada 22.maijā notiek LIZDA kongress, kurš norisinās ik pēc 5 gadiem, LIZDA arodorganizācijās notiek atskaišu pārvēlēšanas sapulces, kurās tiek sniegti atskaites ziņojumi par piecos gados padarīto," informēja LIZDA Valmieras starpnovadu arodbiedrības organizācijas priekšsēdētāja Zinta Irbe. „Konferences laikā tiks pārvēlēts arī LIZDA arodorganizācijas priekšsēdētājs, tiek vēlēta jauna valde, revīzijas komisija, kā arī tiek izvēlēti delegāti kongresam."

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība ir neatkarīga un brīvprātīga sabiedriska organizācija, kas jau 11 gadus ir lielākā Latvijas arodbiedrība, jo apvieno vairāk nekā 56 tūkstošus izglītības un zinātnes nozarē strādājošo, studējošo, pensionāru un individuālā darba darītāju ekonomisko, sociālo un profesionālo tiesību un interešu aizstāvībai.

Valmiera