Valmierā norisināsies volejbola turnīrs veterāniem „Valmieras kauss 2010"

Sestdien, 20.novembrī, Valmierā norisināsies volejbola turnīrs veterāniem „Valmieras kauss 2010", kurā piedalīsies komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Neimane informē, ka sacensības norisināsies Valmieras Pārgaujas pamatskolā (Meža ielā 12B) un to sākums pulksten 10.30.

„Volejbola sacensības veterāniem kļuvušas jau par ikgadēju tradīciju un šogad tās norisināsies jau sešpadsmito reizi. Savu dalību jau pieteikušas komandas no Tallinas, Tartu, Pērnavas, Šauļiem, kā arī mūsu darugi no Madonas, Jelgavas, Cēsīm, Talsiem, Sēlijas novada, Ozolniekiem un Līvānu novada," norādījusi Kocēnu novada Izglītības pārvaldes vadītāja Ieva Stiģe.

Sacensībās piedalīsies gan dāmu, gan kungu komandas vecuma grupās 45+ un 55+. Pēc sacensībām notiks apbalvošana un kopīgs atpūtas vakars.

E. Neimane norāda, ka volejbola turnīru veterāniem „Valmieras kauss 2010" organizē Valmieras volejbola klubs un atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība.

Valmiera