Valmierā notiks balles deju vakars „Iz vecmāmiņas pūra lādes”

Sestdien, 4.decembrī, pulksten 19.00 Valmierā, Raiņa ielā 14, ikviens interesents aicināts ļauties dejas burvībai un piedalīties balles deju vakarā „Iz vecmāmiņas pūra lādes", ko organizē biedrība „Balles deju klubs Valmiera".Sestdien, 4.decembrī, pulksten 19.00 Valmierā, Raiņa ielā 14, ikviens interesents aicināts ļauties dejas burvībai un piedalīties balles deju vakarā „Iz vecmāmiņas pūra lādes", ko organizē biedrība „Balles deju klubs Valmiera".

„Atbilstoši vakara nosaukumam, dejas mīļotājiem atbilstošas mūzikas pavadījumā būs iespēja izdejot cēlo polonēzi, reibinošo Vīnes valsi, smeldzīgo blūzu, kaislīgo tango, draiskulīgo fokstrotu, rotaļīgo čarlstonu, tvistu, kā arī azartisko bugi," informē biedrības „Balles deju klubs „Valmiera" priekšsēdētāja Valentīna Saukante.

Viņa aicina kaut brīdi aizmirsīst par drūmumu un pelēcību! Uzģērbt košu tērpu vai atsvaidzināt to ar kādu aksesuāru ne no šī gadsimta un ļauties dejas burvībai!

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Neimane norāda, ka interesentiem būs arī iespēja Rīgas balles deju kluba „Manieres" skolotāju vadībā apgūt vienu no 19.gadsimta populārākajām dejām Eiropā - kadriļu.

Valmiera