Valmierā notiks starptautiskas sacensības daiļslidošanā

Svētdien, 25. aprīlī no plkst. 12 Vidzemes olimpiskajā centrā norisināsies starptautiskas sacensības daiļslidošanā, ko organizē Valmieras jaunatnes centrs "Vinda".

„Sacensībām šobrīd pieteikušies vienpadsmit daiļslidošanas sporta veida klubi, iespējams, to būs vairāk. Par savu dalību tajās jau informējuši jaunie daiļslidotāji no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, kā arī pašmāju klubi no Latvijas," informē jaunatnes centra „Vinda" interešu izglītības pedagoģe, daiļslidošanas trenere Ligita Vasiļevska.

Sacensības notiek pēc starptautiskiem standartiem atbilstoši dalībnieku vecumam. Lai arī jaunatnes centram „Vinda" jau ir pieredze šādu sacensību organizēšanā, vēl iepriekšējā sestdienā trenere kopā ar savu audzēkni Annu Emīliju Sutu devās uz tāda paša līmeņa sacensībām Tartu, Igaunijā, lai vēlreiz iepazītos ar aktualitātēm daiļslidošanas sportā. Par savām spējām tajās pārliecinājās arī Anna Emīlija, startējot Chicks A klasē.

Jaunatnes centra "Vinda" daiļslidotājas startam gatavojas nopietni, savukārt sacensību organizēšanas darbos aktīvu līdzdalību ņēmuši arī meiteņu vecāki. „Sacensību laikā notiks arī tirdziņš, kurā varēs iegādāties gan ne gluži jaunu, bet vēl ļoti labu un lietošanai derīgu daiļslidošanas inventāru. Tas varētu noderēt ne tikai pašreizējiem daiļslidotājiem, bet arī tiem, kuri par tādiem vēl tikai vēlas kļūt," stāsta Ligita Vasiļevska.

Valmiera