Valmierā novembrī bezdarbniekiem plāno piedāvāt 200 darba praktizēšanas vietas

Valmieras pilsētas pašvaldība Eiropas Sociālā fonda aktīvās nodarbinātības pasākumā „Apmācība darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai, ja darba devējs ir pašvaldība" novembrī plāno iesaistīt aptuveni 200 bezdarbniekus.

 

„Oktobrī pašvaldības piedāvātajās darba praktizēšanas vietās iesaistījušies 150 bez darba palikušie valmierieši. Izvērtējot līdzšinējo pieredzi, Valmieras pilsētas pašvaldības vadība un speciālisti, kā arī Nodarbinātības Valsts aģentūras Valmieras filiāles pārstāvji vienojušies par nepieciešamību Valmierā palielināt piedāvāto darba praktizēšanas vietu skaitu," informē Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna.

 

Valmieras pilsētas pašvaldības vides speciāliste Iveta Ence norādījusi, ka oktobrī saņemti vairāku nevalstisko organizāciju un izglītības iestāžu pieteikumi izveidot jaunas vai papildu darba praktizēšanas vietas.

 

Šādu vēlmi paudusi Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātpamatskola, pirmsskolas izglītības iestādes „Pienenīte", „Ezītis", „Buratino" un „Bitīte", kā arī J.Daliņa stadions, Valmieras Novada fonds, Latvijas Sarkanā Krusta Valmieras nodaļa un citas iestādes.

 

L. Tarbuna piebilst, ka Valmieras pilsētas pašvaldības speciālisti apzinājuši arī citu pilsētu pieredzi darba praktizēšanas vietu izveidošanā.

Valmiera