Valmierā: Pulcēsies tūrisma veicināšanas konsultatīvā padome

Piektdien, 21.janvārī, pulksten 15.00 pirmajā sanāksmē pulcēsies Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvā padome.

„Dalībnieki, eksperti un uzņēmēji, pārrunās Valmieras un apkārtējo novadu dalību tūrisma izstādē „Balttour 2011", kā arī uzklausīs informāciju par lielākajiem pasākumiem Valmieras pilsētā 2011.gadā. Tāpat, ņemot vērā, ka ir uzsākts Valmieras pilsētas sociāli ekonomiskās attīstības programmas aktualizēšanas process, ar padomes dalībniekiem plānots diskutēt par tūrisma attīstību Valmieras pilsētā un apkārtnē. Tiks pārrunāti arī citi jautājumi," informē Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Kazuša.

Sanāksme norisināsies Valmieras pilsētas pašvaldības administratīvajā ēkā Lāčplēša ielā 2.

I.Kazuša norāda, ka lai veicinātu tūrisma jomas attīstību un tūrisma piedāvājuma atpazīstamību nacionālā un starptautiskā mērogā, sekmētu uzņēmēju un ekspertu iesaistīšanu tūrisma jomas attīstībā Valmierā un tās apkārtnē, pieredzes un zināšanu apmaiņu tūrisma jomā, Valmieras pilsētas pašvaldības dome pagājušā gada novembrī izveidoja Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvo padomi. Tās sastāvu veido deleģēti Beverīnas, Kocēnu, Burtnieku, Mazsalacas, Rūjienas un Naukšēnu novadu pašvaldību pārstāvji, kā arī novadu tūrisma jomas uzņēmēji un eksperti.

Valmiera