Valmierā satiksmei atver Stacijas ielas posmu no Meža līdz Nākotnes ielai

No piektdienas, 3.decembra transporta kustībai ziemas sezonā atvērts rekonstruējamās Stacijas ielas posms no iebrauktuves pie Stacijas ielas Nr.17 līdz Meža ielai.

Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Kazuša informē, ka šajā posmā atļautais braukšanas ātrums noteikts 30 km stundā, un kustība atļauta transporta līdzekļiem ar pilnas masas ierobežojumu- 5 tonnas. Transporta kustībai no piektdienas atvērts arī Stacijas ielas posms no Marijas ielas līdz Pleskavas ielai.

Viņa piebilst, ka sabiedriskā transporta maršrutu kustība netiek mainīta, autobusi turpina kursēt pa Stacijas ielas slēgto posmu apbraukšanas ceļiem.

„No piektdienas, 3.decembra sakarā ar autoostas pārcelšanu Cēsu ielas, Stacijas ielas un Linarda Laicena ielas krustojumā (pie autoostas) pilnībā tiks izmainīta satiksmes organizācija - transporta plūsma tur tiks organizēta pa rotācijas apli. Braucot virzienā no centra (no Gaujas tilta) būs aizliegts kreisais pagrieziens uz Teodora Ūdera ielu, kas bija atļauts līdz šim. Lai nokļūtu Teodora Ūdera ielā, kā arī Tālavas, Straumes un Krāču ielā būs jāveic kustība pa izveidoto rotācijas apli pie autoostas. Izbraucot no Teodora Ūdera ielas, tiks atļauts tikai labais pagrieziens virzienā uz Gaujas tiltu. Lai nokļūtu Cēsu virzienā, būs jāizbrauc caur pilsētas centra rotācijas apli. Straumes ielā transporta kustība būs iespējama tikai līdz autoostas teritorijai," atgādina I. Kazuša.

Viņa norāda, ka projekta „Stacijas ielas, Cēsu ielas (posmā no Gaujas tilta līdz Stacijas ielai) un Mazās Stacijas ielas rekonstrukcija" aktivitātes turpināsies arī ziemas sezonā. Darbu intensitāte gan mazināsies. Taču izmantojot speciālās grunts sildīšanas ierīces, turpināsies apakšzemes komunikāciju izbūve posmā no Mazās Stacijas ielas līdz degvielas uzpildes stacijai „Neste" un Stacijas ielas posmā no Marijas līdz Brenguļu ielai.

Valmiera