Valmierā sveic valsts augstāko apbalvojumu ieguvējus

19.novembrī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis tradicionāli sveica valmieriešus, kas šajā ieguvusi valsts augstākos apbalvojumus.

 

„Valmieras mērs sumināja Triju Zvaigžņu ordeņa IV šķiras ieguvējus Valmieras Drāmas teātra aktrisi Rutu Birgeri un režisoru Vari Braslu, kā arī Valmieras teātra režisoru Oļģertu Kroderu, kurš saņēma ikgadējo Ministru kabineta balvu par mūža ieguldījumu teātra mākslā," informē Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Kazuša.

 

„Paldies jums par darbu, ko esat veikuši un par ko esat novērtēti valsts līmenī. Gandarījums, ka tas ir ieguldījums arī Valmieras labā," tiekoties ar apbalvojumu saņēmējiem, sacījis Inesis Boķis.

 

Pēc tikšanās Ruta Birgere, Oļģerts Kroders un Varis Brasla parakstījās Valmieras goda grāmatā.

I. Kazuša atgādina, ka ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvo par sevišķiem nopelniem Tēvijas labā.

 

Nopelni Tēvijas labā, par kuriem Triju Zvaigžņu ordeni piešķir, var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, sporta vai saimnieciskajā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība, gan īpaši nopelni Latvijas neatkarības atjaunošanas periodā vai valsts tālākas nostiprināšanas laikā.

Valmiera