Valmierā Tērbatas ielas posma asfaltēšanas dēļ būs satiksmes ierobežojumi

No pirmdienas, no 31.maija, līdz ceturtdienai, līdz 3.jūnijam, Tērbatas ielas posmā no Lucas ielas līdz ēkai Tērbatas ielā 18 notiks asfaltbetona virskārtas uzklāšana. Asfaltēšanas laikā transporta kustībai pilnībā tiks slēgts Tērbatas ielas un Lucas ielas krustojums un Tērbatas ielas posms līdz ēkai Nr.18.

Apbraukšanas ceļi visiem transporta līdzekļiem tiks organizēti

o virzienā no centra - pa Strautu ielu, Lucas ielu, Palejas ielu un Dīvaliņa ielu,

o virzienā uz centru - pa Liepu ielu, Tirgus ielu, Beātes ielu un Raiņa ielu.

Pilsētas sabiedriskais transports (5.maršruts) no otrdienas, no 1.jūnija, līdz ceturtdienai, līdz 3.jūnijam, kursēs pa Georga Apiņa ielu, Rubenes ielu, Raiņa ielu, Liepu ielu. Vietējie un starppilsētu nozīmes maršruti kursēs pa Andreja Upīša ielu, Georga Apiņa ielu, Rubenes ielu, Raiņa ielu, Liepu ielu.

Jau ziņots, ka Valkas ielas no A3 šosejas līdz iebrauktuvei uz Viestura laukumu, kā arī Tērbatas ielas posmā no Valkas līdz Palejas ielai un Tērbatas ielas no Lucas līdz Tērbatas ielai 18 rekonstrukcija aizsākās pērn. Tajos veikta apakšzemes komunikāciju izbūve, atjaunots brauktuves segums, gājēju ietves, ierīkoti veloceliņi, rekonstruēts ielas apgaismojums, veikta teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana.

Tērbatas un Valkas ielas rekonstrukcija tiek finansēta, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finanšu līdzekļus darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.6.prioritātes „Policentriska attīstība" 3.6.1.pasākuma „Atbalsts ilgtspējīgai pilsētvides un pilsētreģionu attīstībai" 3.6.1.1.aktivitātē „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai". Darbus atklāta konkursa rezultātā uzticēts veikt SIA „Lemminkainen Latvija".

Valmiera