Valmierā turpina samazināties siltumenerģijas gala tarifs

Ņemot vērā AS „Latvijas Gāze" paziņojumu par dabasgāzes cenu novembrī, Valmierā turpina samazināties maksa par piegādāto siltumenerģiju.

 

„Tā kā dabasgāzes cena novembrī noteikta 115 LVL/1000nm3, siltumenerģijas piegādes tarifs Valmierā novembrī ir LVL/MWh 29,63 (plus PVN). Jāpiebilst, ka oktobrī siltumenerģijas piegādes gala tarifs bija LVL/MWh 30,11, savukārt septembrī- LVL/MWh 30,35," skaidro Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Kazuša.

 

Viņa norāda, ka pašlaik spēkā ir Valmieras Sabiedrisko pakalpojumu regulatora 2009.gada 21.aprīlī apstiprinātais SIA „Valmieras Siltums" siltumenerģijas tarifs, kas mainās atkarībā no dabasgāzes cenas, par ko katru mēnesi informē AS „Latvijas Gāze".

 

Valmieras pilsētā periodā no 2008.gada 1.oktobra līdz 2009.gada 1.novembrim apkures izmaksas samazinājušās par 35,30%. To ir sekmējis arī fakts, ka SIA „Valmieras Siltums", optimizējot uzņēmuma darbību, 2009.gadā vairākkārt samazinājis siltumenerģijas gala tarifu.

 

„SIA „Valmieras Siltums" siltumenerģijas piegādes tarifs ir otrs lētākais 64 uzņēmumu vidū, kas darbojas Latvijas Siltumuzņēmumu asociācijā.

 

Siltumenerģijas ražošanu Valmierā veic a/s „Valmieras Enerģija", a/s „Valmieras piens" un SIA „ITA", savukārt siltumenerģijas piegādi un realizāciju lietotājiem Valmierā nodrošina SIA „VALMIERAS SILTUMS"," stāsta I. Kazuša.

 

Viņa piebilst, ka SIA „Valmieras Siltums" ir 100% Valmieras pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība.

Valmiera