Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmierā uzsāk ēkas Bastiona ielā 24 rekonstrukciju

Noslēdzies konkurss un tuvākajā laikā sāksies ēkas Bastiona ielā 24, Valmierā rekonstrukcijas darbi. Namu, kas kalpo veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai, pašvaldība atjaunos par saviem līdzekļiem, daļu darbus veicot jau šajā gadā, bet rekonstrukciju pabeidzot nākamgad augustā.

Darbus uzticēts veikt „SIA R.K.C.F. Renesanse". Lai nodrošinātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu, darbi tiks organizētu vakara un nakts stundās, tādejādi netraucējot mediķu darbu un pacientu apkalpošanu.

Pašvaldības būvinženieris Kaspars Kalniņš pastāstīja, ka ēkai Bastiona ielā 24 tiks mainīts jumts, ierīkota ventilācijas sistēma ar siltuma rekuperāciju (ļaus ietaupīt ēkā radušos siltumenerģiju). Tāpat plānots mainīt ēkas iekšējās komunikācijas - ūdensvada un kanalizācijas stāvvadus. Tiks rekonstruēta apkures sistēma. Jaunu veidolu iegūs koplietošanas telpas - gaiteņi un kāpnes. Katrā no trim ēkas stāviem tiks ierīkotas tualetes, kas būs piemērotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Arī ēkas ieejas mezgls tiks rekonstruēts, izbūvējot jaunas kāpnes un pacēlāju cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Virs ieejas kāpnēm taps nojume.

Ēkas Bastiona ielā 24 rekonstrukcijas tehnisko projektu izstrādājis arhitekts Ainars Markvarts

Nams Bastiona ielā 24 ir celts 1914.gadā kā Valmieras slimnīcas ēka. Pēc Otrā pasaules kara ēka papildināta ar trešo stāvu. Arī mūsdienās nams kalpo veselības aprūpes un medicīnas pakalpojumiem.

Valmiera