Valmierā uzsāk Gaujas tilta demontāžu

Šonedēļ sākusies tilta pār Gauju Valmieras centrā nesošās daļas demontāža. Pamazām tiek veikta brauktuves seguma frēzēšana, kā arī metāla konstrukciju demontāža. Valmieras pilsētas pašvaldības dome ceturtdien, 8.decembrī nolēma, ka iegūtos metāllūžņus pārdos izsolē.

Plānots, ka, demontējot tērauda margas, tērauda sijas un margas virs atbalstsienas, tiks iegūti līdz 250 tonnām metāllūžņu. To izsole notiks 2011.gada 29.decembrī, plkst. 16.00, un metāllūžņu sākumcena ir LVL 193,00 par vienu tonnu. Pircēja pienākums būs nepieciešamības gadījumā sagarināt, iekraut un aizvest visus būvobjekta demontāžā radītos metāllūžņus.

Jau ziņots, ka Valmierā ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu tiks veikta tilta pār Gauju Valmieras centrā rekonstrukcija. Lai paveiktu darbus, šonedēļ satiksmei gājējiem un transporta līdzekļiem atvērts izbūvētais pagaidu tilts.

Iepirkuma procedūras rezultātā darbus uzticēts veikt Latvijas-Lietuvas kopuzņēmumam SIA "Viadukts". Projekta autors ir uzņēmums „Projekts 3". Būvuzraudzību objektā veic SIA „Jurēvičs un Partneri".

Valmiera