Valmierā uzsāks Stacijas ielas rekonstrukciju 1

Valmieras pilsētas pašvaldība noslēgusi līgumu ar ceļu būves firmu SIA „Binders" par Stacijas ielas, Cēsu ielas (posmā no Gaujas tilta līdz Stacijas ielai) un Mazās Stacijas ielas rekonstrukciju. Darbi tiks uzsākti jau tuvākajās nedēļās no Gaujas tilta puses autoostas rajonā un kopumā ilgs līdz 2011.gada beigām.

Stacijas ielas rekonstrukcija ir otrs apjomīgākais brauktuves pārbūves projekts, kāds īstenots Valmierā. Ielu rekonstrukcija tiks veikta vairākos posmos. Visā darbu zonā tiks mainīts brauktuves segums, pārbūvētas apakšzemes komunikācijas, izbūvēti gājēju un velosipēdistu celiņi un eksperimentālā kārtā šajos ielas posmos tiks ierīkots LED apgaismojums, kas ļaus ietaupīt finanšu līdzekļus, to ekspluatējot. Būtiskākās izmaiņas skars autoostas daļu, jo tiks mainīts līdzšinējais satiksmes kustības profils. Mainīsies visu krustojumu rādiusi, kā arī tiks paplašināts stāvlaukums pie Vidzemes Augstskolas.

Projekta īstenošanas laikā gan komersantiem, gan daudzdzīvokļu māju iemītniekiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Dažos posmos kā apbraucamie ceļi tiks izmantoti arī daudzdzīvokļu māju pagalmi, kur tiks veikta seguma uzlabošana. Pirms darbu sākšanas tiks uzlabotas arī citas mazākas nozīmes ielas, kuras izmantos kā apbraucamos ceļus.

Lai pārrunātu darbu gaitu, satiksmes ierobežojumus, iedzīvotāji un uzņēmēji aicināti uz sapulci 9.jūlijā, pl.13:00 Valmieras pilsētas pašvaldības telpās Lāčplēša ielā 2.

Ielu pārbūves tehnisko projektu izstrādājis SIA „Projekts 3".

Projekts „Stacijas ielas, Cēsu ielas (posmā no Gaujas tilta līdz Stacijas ielai) un Mazās Stacijas ielas rekonstrukcija" tiek finansēts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.6.prioritātes „Policentriska attīstība" 3.6.1.pasākuma „Atbalsts ilgtspējīgai pilsētvides un pilsētreģionu attīstībai" 3.6.1.1.aktivitātē „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai". Projekta kopējās izmaksas ir LVL 3 819 891 t.sk. 3 246 907,00 ir ERAF finansējums.

Komentāri 1

Atkal

atkal izvaros pilsetu kur divam masinam knapi izmainities, toties uzbuves nevienam nevajadzigo zalo zonu un celinu tiem trakajiem ubagiem ar riteni.

pirms 11 gadiem, 2010.06.30 10:07

Valmiera