Valmierā: Var pieteikties apbalvojumam par sasniegumiem sportā

Valmieras pilsētas pašvaldība izsludina pieteikumu iesniegšanu apbalvojumam par sasniegumiem sportā no 2008.gada 1.decembra līdz 2009.gada 1.novembrim.

 

„Informāciju apbalvojuma saņemšanai nominācijā ''Sportiskie sasniegumi'' līdz 2009.gada 6.novembrim var iesniegt sportisti, treneri, sporta klubu vai organizāciju pārstāvji, sporta entuziasti.

 

Pieteikumam jāpievieno ziņas par sportista un/vai komandas sasniegumiem sacensībās, tās pamatojot ar oficiāla dokumenta kopiju vai precīzu interneta adresi juridiskas personas mājas lapā," informē Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Kazuša.

 

Viņa norāda, ka pretendenti apbalvojuma „Sportiskie sasniegumi" saņemšanai ir Valmieras pilsētā vai citviet reģistrētas sporta organizācijas, kuras dod vai ir devušas būtisku ieguldījumu Valmieras pilsētas vārda popularizēšanā, kā arī sportisti vai komandas, kas tajās darbojas.

 

„Pretendēt var individuāli startējošie sportisti, kuri izpildījuši Olimpisko un Paraolimpisko (turpmāk tekstā Olimpisko) spēļu kvalifikācijas normatīvu un iekļauti Latvijas Olimpiskās komandas sastāvā, Pasaules čempionātā vai pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā izcīnījuši 1.-12.vietu olimpiskajos sporta veidos vai 1.-8.vietu neolimpiskajos sporta veidos, Eiropas čempionātā vai Eiropas kausa izcīņas kopvērtējumā izcīnījuši 1.-8.vietu olimpiskajos sporta veidos vai 1.-6.vietu neolimpiskajos sporta veidos, kā arī Latvijas valsts individuālajā vai komandu čempionātā izcīnījuši 1.vietu," informē I. Kazuša.

 

Viņa piebilst, ka apbalvojumam var pretendēt arī komandā startējošie sportisti, kuri iekļauti Latvijas izlases komandas sastāvā olimpiskajā sporta veidā. Pašvaldības apbalvojums tiks piešķirts sporta spēļu komandām, kuras Baltijas valstu vai cita starptautiskā mēroga čempionātos komandu vērtējumā izcīnījušas 1.-8.vietu, Latvijas valsts čempionātā (augstākajā līgā vai virslīgā) komandu vērtējumā izcīnījušas 1.-6.vietu.

 

Apbalvojuma „Sportiskie sasniegumi" ieguvēji tiks sumināti Valmieras Sporta ballē, kas šogad norisināsies 11.decembrī Valmieras Kultūras centrā.

Valmiera