Valmierā vērtēs Ziemassvētku noformējumus

Lai radītu Valmieras pilsētā Ziemassvētku laikam atbilstošu noskaņu, mudinātu organizācijas, uzņēmumus, iestādes un mājsaimniecības radīt logu, telpu, pagalmu, namu fasāžu u.c. noformējumu, Valmierā no 7. līdz 28.decembrim tiks noskaidroti labākie Ziemassvētku rotājumi.

 

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Kazuša norāda, ka jau otro gadu konkursa norisi atbalsta Nordea banka, kas naudas balvas ar kopējo balvu fondu 200 LVL dāvinās sapostākajām pilsētas ēkām. Taču ieteikt skaistāk izrotātos namus, skatlogus un pagalmus aicināts ikviens valmierietis.

 

 

To var izdarīt telefoniski 6 42 07136 , e-pastā: [email protected] Šī e-pasta [email protected], adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript.

"Šogad gan uzņēmumi, gan iedzīvotāji rūpīgi izvērtē katru latu pirms to izvērtēt, tāpēc paredzam, ka izvēlētie svētku rotājumi būs īpaši radoši. Nordea balvas mērķis ir atbalstīt to uzņēmumu, kas arī grūtākos laikos nepadodas, bet ar savu iniciatīvu savas ēkas dekorēšanā palīdz radīt svētku noskaņu arī citiem valmieriešiem," norādījusi Una Bergsone, Nordea bankas Valmieras klientu apkalpošanas centra vadītāja.

 

 

I. Kazuša skaidro, ka skaistākos, mākslinieciski kvalitatīvāk izgatavotos un gaumīgākos noformējumus valmierieši var ieteikt vairākās kategorijās: tirdzniecības un ražošanas uzņēmumi, izglītības un kultūras iestādes, daudzdzīvokļu mājas pagalms vai ārējais noformējums, individuālās mājas pagalms vai ārējais noformējums.

 

Pretendentus var pieteikt līdz 28.decembrim, savukārt laureāti tiks sveikti gada nogalē.

 

 

  Aizpildīt anketu variet šeit  un lejupielādēt variet   šeit (word doc.). Ja anketu aizpildiet drukātā veidā drukātā pēc tam varat to nodot pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā vai tirdzniecības galerijā „Valleta" un iemetot to pašvaldības jautājumu un ierosinājumu kastītēs.

 

Valmiera