Valmierā viesosies Norvēģijas Karalistes vēstnieks Latvijā Jans Grevstads

Pirmdien, 12.jūlijā Valmierā viesosies Norvēģijas Karalistes ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Jans Grevstads (Jan Grevstad). Vizītes ietvaros vēstnieks tiks iepazīstināts ar paveiktajām aktivitātēm Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta finansiāli atbalstītajos projektos.

EEZ un Norvēģijas finanšu instruments Valmierā atbalsta divu projektu realizāciju - „Vecpilsētas ainava pie Gaujas - Valmieras vēsturiskā centra revitalizācija", kura ietvaros tiks veikta Valmieras Novadpētniecības muzeja ēku rekonstrukcija Pilskalna ielā 2, laivu piestātnes būvniecība Pilskalna ielā 5, atjaunots vēsturiskais garšaugu dārzs un veikti citi teritorijas labiekārtošanas darbi.

Lai iepazītos ar paveikto, vēstnieks tiksies ar Valmieras Novadpētniecības muzeja direktori un projekta vadītāju Ivetu Blūmu un projekta koordinatori Indru Vīlisteri. Vēstnieks apmeklēs arī Vidzemes Augstskolu, kur tiks iepazīstināts ar projekta „Vidzemes tālākizglītības un tehnoloģiju centra izveide" gaitu.

Lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas starp Valmieru un Norvēģijas Karalisti, vizītes ietvaros vēstnieks tiksies arī ar Valmieras pilsētas pašvaldības Domes priekšsēdētāju Inesi Boķi un izpilddirektoru Jāni Baiku.

Valmiera