Valmieras autoostas pārcelšana nav radījusi problēmas 1

Valmieras autoostas pārcelšana no Stacijas ielas 1 uz stāvlaukumu pilsētas centrā nav radījusi problēmas, to apstiprināja SIA „VTU Valmiera" Pārvadājumu daļā.

Otrdienas, 27.jūlija rītā visi autobusi izgājuši reisos, arī klientiem ir pieejami visi līdzšinējie autoostas pakalpojumi, to vidū arī biļešu tirdzniecība u.tml. No iedzīvotājiem pagaidām nav saņemtas sūdzības par kavētiem reisiem.

Pagaidu autoostas teritorija ir norobežota no kopējā stāvlaukuma, pasažieru ērtībām izvietotas nojumes, soliņi u.tml. Autobusi kursē no tāda paša numura platformām, kādas bija līdzšinējā autoostā. Sabiedriskā transporta kustība centra stāvlaukumā tiek organizēta tikai no K.Baumaņa ielas puses, kur liegta citu transporta līdzekļu kustība. Katrīnas ielā satiksme tiks organizēta no Rīgas ielas puses.

Jau ziņots, ka, turpinot Stacijas ielas rekonstrukciju, no otrdienas, 27.jūlija Valmieras autoosta uz laiku tiks pārcelta no Stacijas ielas 1 uz pilsētas centra stāvlaukumu K.Baumaņa ielā 6A. Autoosta stāvlaukumā aiz Kultūras centra atradīsies līdz decembrim, vēlāk tā atgriezīsies pašreizējā vietā - Stacijas ielā 1.

Komentāri 1

pfff

Vareeja gan pielikt klaat centra plaanu- kur taa pagaidu autoosta atrodas! Man shis jaunums ir reaala probleema, jo nepaarzinu Valmieras ielas!

pirms 11 gadiem, 2010.07.27 22:55

Valmiera