Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora ražošanas ēkai pabeigta pamatu izbūve

Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora ražošanas un biroja ēkai pabeigta pamatu izbūve un sākusies nesošo metāla konstrukciju (kolonnu ēkas vidū, siju pirmā stāva pārseguma) montāža, kas turpināsies līdz janvāra sākumam.

"Ņemot vērā laika apstākļus, objektā šajās dienās notiek izbūvēto pamatu siltināšana, lai sals nenodarītu kaitējumu. Tāpat turpinās ēkai nepieciešamo komunikāciju izbūve. Darbi notiek saskaņā ar grafiku, un ik dienu objektā strādā aptuveni 20 speciālisti.

Lai pārrunātu darbu gaitu un operatīvi risinātu radušās problēmas, reizi nedēļā sanāksmēs tiekas objekta darbu pasūtītāji, veicēji, kā arī būvuzraugs un autoruzraugs," informē Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Kazuša.

Viņa atgādina, ka Biznesa un inovāciju inkubatora ražošanas un biroja ēkas celtniecība ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu sākās šā gada septembrī. 20.oktobrī ēkas pamatos tika guldīta kapsula.

I. Kazuša norāda, ka topošā ēka atrodas Purva iela 12, un 2950 m2 platībā tā būs piemērota ražošanas uzņēmumiem, kas līdz šim inkubatora uzņēmumiem nebija. Tāpat nama platība ļaus apmierināt Valmieras un visa Vidzemes reģiona jauno uzņēmēju pieprasījumu pēc biznesa inkubatora pakalpojumiem.

"Ražošanas un biroja telpu būvniecību iepirkuma procedūras rezultātā veic SIA „Latvijas Energoceltnieks". Būvuzraudzību - SIA „P.M.G." Projektu izstrādājusi SIA „SCO Centrs". Objekta būvniecību plānots pabeigt 2010.gadā," pastāsta I. Kazuša.

Ražošanas un biroja telpu būvniecība Valmieras Biznesa un Inovāciju inkubatora vajadzībām tiek finansēta, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finanšu līdzekļus darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.6.prioritātes „Policentriska attīstība" 3.6.1.pasākuma „Atbalsts ilgtspējīgai pilsētvides un pilsētreģionu attīstībai" 3.6.1.1.aktivitātē „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes Jūsu pārlūkprogrammā šis attēls varētu nebūt redzams. veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai".

Valmiera