Valmieras iedzīvotājiem iespējams izņemt skaidru naudu IKI kasē 1

No 24.augusta, IKI veikalā Valmierā tiek piedāvāts jauns pakalpojums - iespēja izņemt skaidru naudu kasē, veicot pirkumu. Pirmo reizi pircējiem būs iespējams noņemt no konta naudas summu, kas ir mazāka par Ls 5, kā arī saņemt tikai monētas. IKI veikali nodrošina pakalpojumu bez papildu komisijas maksas. Skaidras naudas izņemšanu atbalsta piecas no vadošajām Latvijas bankām - Citadele, DnB NORD, Latvijas Krājbanka, Nordea un SEB.

„Attīstot savu veikalu tīklu, mēs domājam par to, kā saviem pircējiem sniegt iespēju ietaupīt laiku. Tādēļ esam priecīgi, ka pirmie Latvijā varam piedāvāt šo īpašo, bet tajā pašā laikā tik vienkāršo pakalpojumu - izņemt skaidru naudu veikala kasē. Es esmu pārliecināta, ka mūsu pircēji Valmierā to novērtēs, jo ne vienmēr blakus ir bankomāts, kā arī ne vienmēr ir nepieciešamas lielas naudas summas," saka Dace Zundure, SIA Palink rīkotājdirektore.

IKI veikalu kasēs no 24.augusta visā Latvijā pircējiem pirmo reizi tiek piedāvāta iespēja noņemt skaidru naudu no sava konta. Jaunajam pakalpojumam ir vairākas būtiskas priekšrocības - pirmkārt, iespējams izņemt nelielas naudas summas, kas ir mazākas par Ls 5, kā arī saņemt naudu tikai monētās, tādējādi neaprobežojoties ar apaļu naudas summu.

Līdz šim, izmantojot bankomātu pakalpojumus, Latvijas iedzīvotājiem nebija šāda iespēja, tā kā naudu varēja izņemt tikai banknotēs. Otrkārt, neatkarīgi no tā, cik daudz naudas tiek izņemts vai kuras bankas karte tiek izmantota, pakalpojumam netiek piemērota veikala komisijas maksa. Treškārt, īpaši ērts un noderīgs šis pakalpojums ir reģionos, kuros atrodas IKI veikali, tā kā tagad viegli izņemt naudu ir iespējams arī tajās pilsētās, kurās nav tik pieejams un plašs bankomātu tīkls.

Izņemot naudu IKI veikalu kasē, pircējam šobrīd ir jāveic pirkums vismaz viena lata apmērā, taču jau tuvāko nedēļu laikā naudu būs iespējams izņemt, veicot jebkuru pirkumu. Brīdī, kad notiek norēķināšanās ar maksājuma karti, ir jānosauc summa, kuru vēlas izņemt un kuru apstiprina ar savu PIN kodu. Šī naudas summa tiks pieskaitīta pirkumam un pēc tam, kad pircējs būs apstiprinājis darījumu, viņš saņems čeku, kur atsevišķi būs apstiprināti abi darījumi. Veikala kasē būs iespējams skaidrā naudā izņemt summu, sākot ar 1 santīmu līdz 50 latiem.

Latvijā ir 32 IKI veikali un šobrīd šis ir vienīgais veikalu tīkls Latvijā, kas atbalsta un nodrošina naudas izņemšanu. Jaunais pakalpojums tiek piedāvāts sadarbībā ar elektronisko norēķinu sistēmu apkalpotājiem First Data un piecām vadošajām Latvijas bankām - Citadele, DnB NORD, Latvijas Krājbanka, Nordea un SEB.

Komentāri 1

Urmass

Rietumos šis pakalpojums jau vecs kā zeme... iespējams gandrīz katrā lielveikalā, pie noteikta iepirkšanās limita, dažos izdod naudu līdz 100 euro.
Vācijā populāri ir Shell benzīntanki, jo tajos uzstādīti sīknaudas automāti, kuri skaita sīknaudu un arī izdod. Shell benzīntankā var noņem praktiski jebkuru summu no konta, kā arī to kontā ieskaitīt.

pirms 9 gadiem, 2011.08.30 09:19

Valmiera