Valmieras Jaunatnes centrs aicina piedalīties akcijā

Valmieras Jaunatnes centrs (VJC) „Vinda" aicina valmieriešus sniegt iespēju radoši darboties šūšanas un modelēšanas studijas „Fantāzija" meitenēm, piedaloties akcijā „Sniedz iespēju radīt!" un dāvinot dažādus audumus.

VJC „Vinda" direktora vietniece izglītības jomā Guna Āboliņa norāda, ka studijā darbojas 38 meitenes, kuras pašas iegādājas audumus, lai šūtu sev tērpus. Taču finansiālie apstākļi ne visām ļauj izpausties pilnvērtīgi.

Šūšanas un modelēšanas studijas vadītāja Zinta Irbe ir pārliecināta, ka lielai daļai valmieriešu skapjos joprojām guļ neizmantoti audumu gabali, kas ilgojas pēc šujmašīnas un darbīgām rokām. „Laikā, kamēr audumi netiek izmantoti, aizņem vietu vai vienkārši tiek izmesti, tikmēr jaunās šuvējas un mākslinieces varētu praktizēties un mācīties. Tas noteikti būtu lietderīgāk," saka Z.Irbe.

G. Āboliņa informē, ka studija darbojas jau 20 gadus un 28.maijā svinēs tās apaļo jubileju. „Fantāzijas" meitenes bieži piedalās dažādās izstādēs un skatēs Valmieras skolās. 3.februārī meiteņu darbi tika demonstrēti Valmieras 5. vidusskolā. Zinta Irbe un citi centra darbinieki aicina sniegt iespēju mācīties un pilnveidoties studijas dalībniecēm, dāvinot neizmantotos audumus.

„Valmierieši audumus var nest uz VJC „Vinda" telpām Rīgas ielā 42 katru darba dienu no pulksten 8.00 līdz 19.00, piektdienās līdz pulksten 18.20. Akcija „Sniedz iespēju radīt!" norisināsies no 7. līdz 18. februārim," norāda G. Āboliņa.

Valmiera