Valmieras jaunieši diskutēs ar pašvaldības domes deputātiem

Lai apzinātu un diskutētu par jauniešu vajadzībām un iespējām atbalstīt viņu iniciatīvas, Laba servisa mēneša ietvaros ceturtdien, 18.martā, pl.12:00 Valmieras pilsētas pašvaldībā norisināsies diskusija, kurā piedalīsies domes deputāti un Valmieras jaunieši.

Puses diskutēs par brīvā laika pavadīšanas iespējā, finansējumu jauniešu iniciatīvām, pasākumiem jauniešiem u.c. Diskusiju vadīs Valmieras Izglītības pārvaldes speciālists jaunatnes un sporta lietās Toms Upners. Pasākumā aicināti piedalīties pašvaldības administrācijas darbinieki, kā arī pašvaldības iestāžu speciālisti, kas ikdienā nodarbojas ar jaunatnes lietām.

Līdzīgs pasākums Valmieras pilsētas pašvaldībā organizēts 2009.gadā, kad domes deputāti tikās ar jauniešiem.

Atgādinām, ka marts arī Valmieras pilsētas pašvaldībā pasludināts par Laba servisa mēnesi, aicinot apmeklētājus iepazīt vadības un speciālistu darbu, kā arī novērtēt to. Laba servisa mēneša ietvaros Valmieras pilsētas pašvaldībā ik nedēļu norisinās īpaši pasākumi, iesaistot gan iedzīvotājus, gan darbiniekus.

Kampaņas „Uzslavē labu servisu" mērķis ir celt klientu un apmeklētāju apkalpošanas kvalitāti. Vienlaikus ar kampaņas palīdzību tiek arī celta klientu un apmeklētāju apkalpošanas darbinieku motivācija un profesijas prestižs - aicinot sabiedrību novērtēt šo nepieciešamo un nebūt ne vieglo darbu.

Valmiera