Valmieras Jauniešu dome aicina pieteikties brīvprātīgos

27. un 28.augustā jau sesto gadu Valmieras Jaunatnes centra „Vinda" Valmieras Jauniešu dome rīko tradicionālo vasaras noslēguma pasākumu „Jauniešu dienas", kura ietvaros paredzēta daudzveidīga atpūtas, izklaides un sporta pasākumu programma.

Lai nodrošinātu veiksmīgu un pilnvērtīgu pasākuma norisi, Valmieras Jauniešu dome aicina pieteikties brīvprātīgos jauniešus vecumā no 13 - 25 gadiem, kuri vēlas piedalīties dažādu aktivitāšu organizēšanā. Interesenti tiek lūgti pietiekties līdz 25.augustam, rakstot uz [email protected], norādot vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un telefona numuru.

Brīvprātīgo jauniešu pirmā tikšanās paredzēta 26.augustā plkst.14:00 Valmieras pilsētas pašvaldības administratīvās ēkas (Lāčplēša iela 2) Mazajā sēžu zālē.

Šogad pasākuma „Jauniešu dienas" aktivitātes valmierieši un pilsētas viesi varēs baudīt divu dienu garumā. 27.augustā norisināsies „Skrējiens pēc 3Ls" un kultūras vakars pilsdrupu estrādē. Savukārt 28.augustā notiks dažādas ekstrēmas un interesantas atrakcijas skeitparkā, kā arī noslēguma koncerts.

Valmiera