Valmieras Kultūras centrā notiks tikšanās ar ārstu kineziologu Visvaldi Bebrišu 3

Otrdien, 9.martā, plkst.18.00 Valmieras Kultūras centrā notiks tikšanās ar ārstu kineziologu jeb kustību ārstu. Sarunas temats - kā domas un spriedze var ietekmēt slimību rašanos. Tikšanās laikā tiks prezentēta Visvalda Bebriša jaunākā grāmata „Doma. Spriedze. Slimība. Vēstules mīļākajiem.".

Visvaldis Bebrišs ir ārsts kineziologs, kura darbības jomā ietilpst ne tikai muskuļu norises, bet gandrīz viss ķermenī, kas kustas, darbojas vai veidojas no jauna. Viņš saviem pacientiem palīdz atjaunot ķermeņa kustības, novērst bailes un spriedzi, ārstē astmu, alerģijas, kā arī lasa lekcijas un veic praktiskas nodarbības par spriedzes novēršanu. Kustību ārsts savā darbībā mēģina atrast un novērst slimību cēloņus, nevis sekas.

Šogad izdotajā kustību meistara grāmatā „Doma. Spriedze. Slimība. Vēstules mīļākajiem." autors soli pa solim ved lasītāju pretim sevis izzināšanai un labai veselībai. Grāmatā var uzzināt, vai domām ir spēks, kāda ir pateikto vārdu nozīme, vai lamuvārdi vienmēr ir lamuvārdi un gūt atbildes uz daudziem citiem jautājumiem par veselību.

Visvaldis Bebrišs: „Pasaule ir savstarpēji saistītu vibrāciju kopums, pat domāšanas process. Arī cilvēka runa ir vibrācijas, jo katra izrunātā skaņa veido attiecīgus viļņus. Kustību ārsts mēģina rast ceļu, kā ārstēt cēloņus, nevis simptomus".

Jāpiebilst, ka 2008.gadā izdota arī Visvalža Bebriša sarakstīta grāmata „Kā novērst spriedzi sevī", kurā apkopota vairāk nekā 30 darba gados gūtā pieredze. Grāmatā var uzzināt par spriedzi, dusmām, bailēm un emocionālo līdzsvaru, kā arī par cilvēka organisma uzbūvi un to, kā cilvēku ietekmē ārējās vides faktori.

Grāmatas ievadā autors raksta: „Cilvēks parasti neprot vadīt savu ķermeni, kura orgāni uzklausa viņa domas un attiecīgi reaģē. Ja, piemēram, cilvēka prāts ir piesārņots ar ārdošām, negatīvām domām, viņš arī savā apkārtnē redzēs tikai negatīvo, līdz ar to ķermenī veidosies spriedze. Ja spriedze ir cilvēkam apkārt un arī viņā pašā, ķermenis bieži nesaprot, ka nu ir slikti.".

Komentāri 3

Fox

zheel, ka shaads pasaakums nenotiek Smiltenee! dr.Bebrisshs kaut kad tv raidiijumaa ''sheit un tagad'' piedaliijaas - aizrautigi, paarliecinoshi! naacaas sadabuut vinja graamatu!

pirms 11 gadiem, 2010.03.01 23:16

irma

Laba lekcija Turpmāk vairāk piedomāšu'ko domāju',saku Būtu āgrāk satikusi dr. BEBRIŠU, varbūt nebūtu patriekusi bērna tēvu Tagad sapratu, ka mēs sievietes arī neesam bez vainas PUŅĶOJOS ,taču cita dzīvo laimīgi, jo ir jau izdresēts vecis

pirms 11 gadiem, 2010.03.18 18:12

irma

Laba lekcija Turpmāk vairāk piedomāšu'ko domāju',saku Būtu āgrāk satikusi dr. BEBRIŠU, varbūt nebūtu patriekusi bērna tēvu Tagad sapratu, ka mēs sievietes arī neesam bez vainas PUŅĶOJOS ,taču cita dzīvo laimīgi, jo ir jau izdresēts vecis

pirms 11 gadiem, 2010.03.18 18:12

Valmiera