Valmieras Kultūras centrā vairs nebūs azartspēļu zāle 1

Valmieras Kultūras centra telpas šoruden pametīs SIA „Furors" azartspēļu zāle. Tās saimnieki raduši šai nodarbei jaunu mājvietu citās telpās, līdz ar to Valmieras Kultūras centra vadība tuvākajā laikā rosinās diskusiju par telpu turpmāku izmantošanu.

„Valmieras Kultūras centram ienākumi no brīvo telpu iznomāšanas, īpaši pēdējos gados, bija ļoti svarīgi, taču tāpat apzinājāmies, ka azartspēļu zālei agrāk vai vēlāk šīs telpas tomēr būtu jāatstāj. Lai rastu piemērotāko veidu turpmākai šo telpu saimnieciskai izmantošanai, jau tuvākajā laikā aicināsim sabiedrību un profesionāļus iesaistīties un paust savu redzējumu," sacīja Valmieras Kultūras centra direktore Vaira Dundure.

Jautājums par azartspēļu zāļu ierobežošanu Valmieras pilsētā ir aktuāls jau vairākus gadus. Ņemot vērā sabiedrības viedokli, pašvaldība spēkā esošo normatīvo aktu robežās iepriekš veikusi vairākus pasākumus, piemēram, pakāpeniski pārtraucot azartspēļu zāļu darbību pašvaldībai piederošajās telpās. Līdz ar Kultūras centra telpu atbrīvošanu, pašvaldības telpās vairs nebūs neviena azartspēļu zāle.

Komentāri 1

Valmiera