Valmieras pamatskolā notiks atklātās stundas par ceļu satiksmes drošību

Ceturtdien, 26.novembrī, Valmieras pamatskolā viesosies Valsts izglītības satura centra (VISC) pārstāvji, lai iepazīstinātu Vidzemes reģiona pedagogus ar sagatavoto rokasgrāmatu skolotājiem „Drošība uz ceļa".

„Rokasgrāmatā apkopotas ieteicamās mācību metodes ceļu satiksmes drošības jautājumu apguvei, kā arī labās prakses piemēri - mācību stundas videoformātā.

Grāmatā ir aprakstītas pamatprasības ceļu satiksmes drošības jautājumu apguvei, kā arī sniegts plašs konkrētu mācību stundu apraksts, norādot mācību stundā izmantotās mācību metodes, skolotāja un skolēnu aktivitātes, mācību stundas uzdevumus," norāda Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna.

Viņa pastāsta, ka 26.novembrī no pulksten 11.00 Valmieras pamatskolā norisināsies VISC pārstāvju vadītas atklātās stundas. Tajās mācību priekšmeta „Sociālās zinības" pamatskolas pedagogi un metodisko apvienību vadītāji varēs iepazīties ar rokasgrāmatas „Drošība uz ceļa" materiāliem, kā arī diskutēt par mācību procesa ceļa satiksmes drošības jautājumos organizēšanu skolā. Atklātās stundas tiek organizētas tikai vienā izglītības iestādē katrā reģionā - Valmierā, Rīgā, Bauskā, Ventspilī un Daugavpilī.

„Rokasgrāmata sagatavota ar Ceļu satiksmes drošības padomes atbalstu, tās izdošanu finansējusi biedrība „Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs". Rokasgrāmatu šajā gadā saņems visas skolas Latvijā," skaidro L. Tarbuna.

Valmiera