Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs atsakās kandidēt uz Ministru prezidenta amatu

2016. gada 8. janvārī plašsaziņas līdzekļos izskanēja informācija, ka Valsts Prezidents Raimonds Vējonis ir uzrunājis Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku kandidēt Ministru prezidenta amatam. 


Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks: Man ir liels pagodinājums, ka es esmu uzrunāts kā viens no iespējamiem Ministru prezidenta amata kandidātiem. Paldies Valsts prezidentam Raimondam Vējonim par izrādīto godu, Saeimas deputātiem par izteikto atbalstu un uzticēšanos, premjerei Laimdotai Straujumai par mana iepriekšējā snieguma novērtējumu un sekmīgo abpusējo sadarbību. Tāpat liels paldies visiem kolēģiem no Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām, kuri mani atbalstīja.


Rūpīgi izvērtējot visus argumentus, es esmu pieņēmis lēmumu un palikšu strādāt Valmieras un valmieriešu labā, lai turpinātu iesākto pilsētas attīstības stratēģijas īstenošanu. Šāds atbalsts no tik daudziem cilvēkiem ir kā papildu motivācija vēl vairāk strādāt Valmieras izaugsmei!


Vienlaikus Valmiera vienmēr būs uzticams un spēcīgs partneris valstij nozīmīgu jautājumu risināšanā un Latvijas valsts stiprināšanā.


Vēlreiz pateicos visiem par darba novērtējumu!                                                                             Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs 

                                                                                                                                          Jānis Baiks

Valmiera