Valmieras pilsētas vispārizglītojošās skolās pagarinātas skolēnu ziemas brīvdienas 1

Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem par 2010./2011.mācību gada un mācību semestra sākuma un beigu laiku, kas nosaka, ka pašvaldība pēc izglītības iestāžu direktoru ierosinājuma var patstāvīgi pieņemt lēmumu par ziemas brīvdienu pagarināšanu par vienu vai divām dienām, norādot datumus šo dienu atstrādāšanai 2010./2011.mācību gadā, visās Valmieras pilsētas vispārizglītojošajās skolās, tostarp arī Valmieras Mūzikas skolā un Valmieras Mākslas skolā, skolēnu ziemas brīvdienas pagarinātas līdz 7.janvārim (ieskaitot).

Visās Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs, Valmieras Bērnu sporta skolā un Valmieras Jaunatnes centrā „Vinda" skolēnu ziemas brīvlaiks būs līdz 5.janvārim, kā to noteikusi Izglītības un zinātnes ministrija.

„Lēmumu par skolēnu brīvlaika pagarināšanu Valmieras pilsētas pašvaldība pieņēma saskaņā ar saņemtajiem pilsētas izglītības iestāžu vadītāju iesniegumiem. Mācību stundās paredzēto vielu skolēni apgūs laika posmā līdz 18.martam atbilstoši katras izglītības iestādes iekšējiem normatīvajiem aktiem, taču mācību stundas sestdienās netiks atbalstītas," informē Valmieras Izglītības pārvaldes vadītāja Inga Zariņa - Bojāre.

Komentāri 1

Prātīgs lēmums!
Savādāk tās brīvdienas tādas īsas palikušas. Mūsu laikā bija gan garākas.

pirms 10 gadiem, 2010.12.21 11:31

Valmiera