„Valmieras ūdens” sagaida 1000. ekskursantu šogad

Trešdien, 16.septembrī, SIA “Valmieras ūdens” objektus apmeklēja ekskursantu grupa no Rūjienas vidusskolas – 7.a klases audzēkņi skolotājas Laines Vasiļjevas pavadībā. Līdz ar viņu viesošanos tika pārsniegta 1000 ekskursantu robeža, kuri šogad apmeklējuši uzņēmuma dzeramā ūdens sagatavošanas staciju un bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas. Pērn kopumā SIA “Valmieras ūdens” objektus apmeklēja gandrīz 700 interesentu.

Apmeklēt SIA “Valmieras ūdens” saimniecību un iegūt informāciju par norisēm ūdenssaimniecībā rūjieniešus pamudināja iegūtā balva Vidzemes Olimpiskā centra rīkotajās sacensībās skolēniem – “Ledus gladiators”. Jaunieši vislielāko interesi izrādīja par dzeramā ūdens sagatavošanu un izmantošanu ikdienā, kā arī par to, kādu profesiju pārstāvji strādā SIA “Valmieras ūdens”, saistot to ar nākotnes izglītības iespēju izvēli.
Kopumā SIA “Valmieras ūdens” objektus šogad jau apmeklējušas gandrīz 50 ekskursantu grupas no Valmieras un tuvējiem novadiem, kā arī no Siguldas, Mazsalacas, Rīgas un citām pilsētām. Tiek turpināta arī prakse, kad uzņēmuma speciālisti dodas vizītēs uz pirmsskolas izglītības iestādēm, lai ar bērniem pārrunātu dzeramā ūdens ieguvi un izmantošanu, kā arī notekūdeņu attīrīšanu, popularizējot saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi.
Papildus informācija par ekskursiju iespējām SIA “Valmieras ūdens” objektos pieejama interneta vietnē www.valmierasudens.lv vai pa tālruni 26640333.

Valmiera